test

Vetëhidhet nga banesa 35-vjeçari, ja çfarë dyshohet

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje
Një 35-vjeçar është vetëhedhur nga lartësia e banesës ku jetonte në Peqin.

Dyshohet se shtetasi me iniciale, U.M., ka qenë kushte të rënduara psikologjike.

Policia njofton se ai ndodhet në spital për të marrë asistencë mjekësore.

Peqin/Informacion paraprak

Në fshatin Fatish, shtetasi U. M., 35 vjeç, dyshohet se në kushte të rënduara psikologjike, është vetëhedhur nga lartësia e banesës ku jetonte.

Shtetasi U. M. është në spital, për asistencë mjekësore.

Grupi hetimor po kryen të gjitha veprimet me qëllim zbardhjen e rrethanave të rastit./e.t

Të fundit

Peshkaqenët po bëjnë ‘kërdinë’, autoritetet marrin vendimin urgjent për tre plazhe

Për të dytën ditë radhazi, rojet e plazhit urdhëruan notarët të dilnin nga uji në plazhin Melenara në bregun...

Studimi: Vetmia dëmton shëndetin po aq sa konsumimi i 15 cigareve në ditë

Me siguri ju jeni ndjerë të vetmuar në një moment të jetës tuaj. Edhe pse e dini se keni miq dhe njerëz që kujdesen...

Publikimi i tezave të Matematikës, reagon menjëherë ministria e Arsimit

Ministria e Arsimit dhe Sportit siguron të gjithë maturantët dhe opinionin publik se procesi i provimit të Maturës Shtetërore në Matematikë po kryhet brenda...

Media australiane ‘ELLE’: Shqipëria, perlë e turizmit evropian në zhvillim

Shqipëria mund të njihet më së shumti si vendlindja e Dua Lipës , por ky destinacion ofron shumë më tepër shkruhet në një artikull të...

Nga sot, temperatura përvëluese: Si të parandaloni emergjencat e lidhura me nxehtësinë

Jemi në muajin Qershor dhe temperaturat në Shqipëri dhe në shumë vende të botës kanë shënuar rritje ekstreme. Me temperaturat në rritje të verës,...

Lajme të tjera

Web TV