Zërat për lidhjen e re të Chiara Ferragni-t

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Chiara Ferragni dhe Tomaso Trussardi mund të jenë në një lidhje. Ky ishte lajmi që po qarkullonte si thashethem për disa ditë në mediat italiane. Deri në momentin kur “ANSA” mori një prononcim nga stafi i sipërmarrësit të njohur që e mohoi lidhjen në mënyrë kategorike.

“Chiara dhe Tomaso as nuk e njohin njëri-tjetrin. Ata janë takuar vetëm një herë në një sfilatë mode para 5 a 6 vitesh”, u shprehën burimet pranë Trussardi.

Lajmet për një lidhje mes tyre nisën të qarkullojë para se të flitej për largimin e Fedez nga shtëpia e çiftit. I pari që hapi fjalë për këtë çift të mundshëm ishte Davide Maggio, një blogger që konsiderohet ekspert i thashethemeve të showbiz-it.

Të dy po e mohojnë lidhjen shkruajnë mediat italiane, por në 2022-shin, flitej për një miqësi të mirë mes Chiara-s dhe trashgimtarit të shtëpisë së modës Trussardi.

Sipas mediave, asokohe, sipërmarrësi u nda nga partnerja dhe Ferragni ishte mikesha që e ngushëlloi me sinqeritet. Thashethemet për këtë temë kanë arritur deri në pikën ku është thënë se Fedez ndihet i acaruar dhe dyshon shumë te raporti miqësor i bashkëshortes dhe Tomaso, ndërkohë që të dyja palët kanë nxituar të mohojnë lidhjen duke përdorur palë të treta.

Chiara Ferragni dhe Fedez kanë javë që përfliten për një divorc të mundshëm dhe krizë të thellë në martesën e tyre./E.Ç

Të fundit

Avionët luftarakë “Rafale”, Franca merr vendimin e papritur ndaj Serbisë

Pak ditë më parë presidenti serb, Aleksandar Vuçiç zhvillon një takim me homolgun e tij në Francë, Emmanuel Macron...

E vërteta e naftës së Shpiragut

Nga Fatos Çoçoli Për shkak të shtimit të prodhimit dhe shitjeve të makinave elektrike kudo në botë(shitjet e tyre kanë kapur 18 përqind të totalit...

FOTO/ Pas daljes nga shtëpia e “Big Brother”, Ledjona bën ndryshimin drastik

Ledjona Xheladinaj ka vendosur që të bëjë një ndryshim të papritur në imazhin e saj. Ish-banorja e Big Brother Vip 3, ka ndryshuar ngjyrën e...

“Dronët iranianë mund të bëjnë kërdinë”/ Analiza mbi goditjen e Izraelit

Irani ka nisur dhjetëra dronë dhe raketa balistike drejt Izraelit, duke kryer një sulm të pashembullt kundër armikut të tij të përbetuar. Në mesin...

Përse i duhet Ilir Metës simbolika e fitores së partisë së Gruevskit?

Nga Mero Baze Ashtu si Albin Kurti në Kosovë, edhe Ilir Meta në Shqipëri mori pozicion të qartë në zgjedhjet që zhvillohen në Republikën e...

Lajme të tjera

Web TV