Video/Akuzohet për vrasje, momenti kur “Kobra” del jashtë ‘kontrollit’ në sallën e gjyqit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Shtetasi Dibran Hoxhaj, i njohur në rrjetet sociale si “Kobra” është deklaruar i pafajshëm për rastin ku ai dhe katër persona të tjerë  akuzohen për vrasjen e të riut nga Kukësi më 3 janar të viti 2023.

Sapo ka nisur shqyrtimi në Gjykatë, “Kobra” është përjashtuar nga salla e gjyqit, pasi ka prishur rendin.

Ai i është drejtuar me zë të lartë njërit nga të akuzuarit e tjerë dhe është ngritur në këmbë.

Edhe të akuzuarit e tjerë në këtë rast Roland Susuri, Arben Vezaj, Burim Mazreku dhe Jesmir Badalli janë deklaruar të pafajshëm./O.S

Të fundit

“Meta me parti inekzistente…”, Fevziu e thotë troç: Ja kush i fiton zgjedhjet në 2025

Blendi Fevziu, i ftuar në një emision televiziv, tha se gjasat janë që zgjedhjet e vitit 2025 t'i fitojë...

Çfarë ndodh kur mizat prekin ushqimin,çfarë problemesh shëndetësore rrezikojmë

Deri më tani kemi menduar se mizat që prekin ushqimin nuk janë të dëmshme por vetëm bezdisëse. Por studimet, të cilave i referohet AgroËeb.org konfirmojnë...

Në lidhje me ish-konkurrenten e ‘Përputhen’? Besi zbulon të vërtetën e fotos virale

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ka reaguar rreth lajmeve se ai ka nisur një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”,...

Ekspertët bëjnë paralajmërimin e frikshëm: Evropa po “kërcënohet” nga një verë e nxehtë

Evropa po përgatitet për një tjetër verë të nxehtë, pasi në Gjermani dhe vendet nordike priten temperatura jashtëzakonisht të larta javën e ardhshme. Qytetet...

Varravingo “xhaxhi”, varravingo..

Nga Artur Ajazi Nuk bëhet opozita duke uluritur, duke trembur turistët që kalojnë mes Tiranës, nuk bëhet opozita duke mbrojtur betonin e korrupsionit që nuk...

Lajme të tjera

Web TV