Plas dhuna në familje/ Pas Princ lekës akuzohet nga gruaja, biznesmeni Nikollaq Neranxi

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Pas rastit të bujshëm të princ Lekës dhe ish-bashkëshortes Elia Zaharia, të cilët kallëzuan njeri-tjetrin për dhunë, ndaj një tjetër personazhi të njohur është bërë kallëzim në polici.

Raportohet se është biznesmeni Nikollaq Neranxi i cili është kallëzuar në Komisariatin nr. 6 nga ish-gruaja e tij, N.Neranxi.

Sipas kallëzimit të bërë një ditë më parë, ish-gruaja e ka paditur biznesmenin për dhunë psikologjike.

media raporton se Komisariati nr.6 ka referuar materialet në prokurori si dhe ka dërguar në gjykatë edhe urdhër mbrojtje të ish-gruas./O.S

Të fundit

Arabia Saudite nënshkruan blerjen e 105 avionëve Airbus nga Franca

Kompania Saudia Group do të blejë 105 avionë pasagjerësh Airbus, teksa ngrinte lart marrëveshjen si më të madhen e...

Mbyllet dega e një banke serbe në veri të Kosovës, shpërndau pagesat e Beogradit

Autoritetet në Kosovë njoftuan të hënën (20 maj) se kanë mbyllur gjashtë njësi të “Bankës Postare Kursimore” të Serbisë në veri të vendit, institucion...

Për të patur flokë të bukur e të shëndetshëm, këto janë 9 ushqimet që duhet të konsumoni

1.Vezët Vezët janë të parat në listë për flokë të shëndetshëm sepse ato përmbajnë shumë proteina dhe biotinë, por edhe shumë lëndë të tjera ushqyese...

“Politikanët që kanë bashkëpunuar me grupet kriminale janë të tmerruar nga SPAK!”

Ish-prokurori Shkëlqim Hajdaraj i ftuar në një emision televiziv, foli për goditjen e shtatë grupeve kriminale nga SPAK. Ai tha se politikanët që kanë bashkëpunuar...

SPAK godet krimin/ Karamuço: Grupet mund të kundërpërgjigjen dhe të cenojnë sigurinë

Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço, i ftuar në Real Story, tha se pas aksionit të SPAK është rritur shqetësimi se grupet kriminale mund të...

Lajme të tjera

Web TV