Donaldi thumbon banorët: E dinë që ka dy vite që kam dalë nga “BBVA”?

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Tanimë është bërë traditë që Donaldi të komentojë çdo prime ku diskutohet loja e vëllait të tij binjak, Romeos. Edhe këtë herë, përmes një postimi në Instagram, ai thumboi banorët që e quajtën Romeon “lojtar të dobët”.

“Po këta lojtarët “e fortë” e dinë që unë kam dy vite që kam dalë nga Big-u? E vetmja mënyrë që të kapin Romeon është tek unë dhe te marrëdhënia e tij (me Heidin). Këta lojtarët e fortë them unë, se Romeo është lojtar i dobët”, u shpreh Donaldi.

Reagimi i tij vjen pasi Romeo u përfshi në një debat me Julin, i cili e etiketoi si lojtar të dobët dhe edhe njëherë theksoi se Heidi është më e fortë se ai. Të njëjtën gjë ka thënë edhe Françeska disa javë më parë./E.Ç

Të fundit

Dy trofe në pak ditë, Begaj pret kampionët e Shqipërisë në futboll

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj, priti në një ceremoni të veçantë kampionët e Shqipërisë në futboll. Futbollistët...

Përplasje me produksionin? Dy kunatat në festë, mungojnë vëllezërit Veshaj

"After Party” i “BBV3” ka bërë bashkë të gjithë ish-banorët e shtëpisë, një festë kjo e cila organizohet për çdo vit. Jo vetëm ish-banorët e...

“Si më tha”? Juli bëhet nostalgjik dhe kujton fjalët e të birit brenda shtëpisë së BBVA3

Aktori Julian Deda i cili u rendit i dyti në finalen e madhe të reality show-t Big Brother Vip Albania në edicionin e tretë...

Balluku inspekton punimet në tunelin e Llogarasë: Gati në afatin që kemi premtuar

Në tunelin e Llogarasë kanë përfunduar afro 88% e punimeve. Ka përfunduar puna për betonimin e tunelit kryesor në të gjithë gjatësinë e tij,...

Gjermania ‘shuplakë’ Mitsotakis: Kërcënimet greke ndaj Shqipërisë, fjalë boshe…

Kërcënimet e Greqisë për të penguar hyrjen e Shqipërisë në BE thekson gazeta gjermane “Frankfurter Allgemeine Zeitung” janë fjalë boshe. Kryeministri shqiptar Edi Rama thekson...

Lajme të tjera

Web TV