test

A po luan Egla Ceno në BBVIP, apo këtë karakter ka? ja çfarë thot kolegu i saj, Vis Pupa

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Aktori i njohur dhe ish-banor i Big Brother Vip 2, Elvis Pupa, ishte sot në ‘Fun Club’ përmes një lidhjeje me Skype. Si një koleg i Egla Cenos, me të cilën kanë pasur disa skeçe që publiku i ka përqafuar shumë, ku luanin rolin e çiftit, ai ka folur pak më shumë për lojën e saj në shtëpi.

Visi tha se nuk dëshiron që të futet në jetën private të njerëzve, por Egla si kolege sipas tij është një njeri shumë korrekte dhe e saktë.

Ndërkohë duke folur për situatën në shtëpi, ai tha se ka disa norma shoqërore që duhen respektuar, por nuk përmendi emri dhe nuk u pozicionua krah ndonjë banori, apo kundër.

Pjesë nga intervista:

Vis Pupa:  Ne edhe BB e bëmë alla shqiptarshe… por kjo nuk më takon mua ta vendos. Unë si publik shoh disa personazhe publik, se termin BIG unë nuk e kuptoj dhe nuk e shpjegoj dot, që kanë një karrierë artistike të caktuar në skenë, në momentin që dalin para publikut ato influencojnë. Sesi zgjedh, është e drejta e gjithsecili, port shoqëria ka krijuar disa norma që të përshtatemi në shoqëri dhe nuk themi dot unë kështu jam. Nëse nuk përshtatesh dot në komunitet, shko jeto në pyll.

Po luan Egla?

Vis Pupa:  Unë merrem me fenomenin, mu më shqetëson fenomeni… unë kam punuar me Eglën, në punë ka qenë shumë korrekte, shumë profesioniste. Në punë e respektoj, ka qenë shumë korrekte, shumë e saktë. Nuk futem në jetën private.

Ka pasur shpërthime gjatë punës?

Vis Pupa:  Unë nuk jam psikolog, por shpërthime gjatë punës janë shumë normale./O.S

Të fundit

Emri/ Emërohet Drejtori i ri i Përgjithshëm i Agjencisë së Trajtimit të Pronave

Ditën e sotme, me propozim të Ministrit të Drejtësisë, Ulsi Manja, është emëruar Drejtori i ri i Përgjithshëm të...

Françeska Murati shoqe me Sara Gjordenin? Ish-miss Londra zbulon të vërtetën

Pas mbarimit të Big Brother VIP, Françeska Murati nisi një rrugëtim të ri në emisionin ‘She’s On Top’, si anëtare e jurisë së programit.Ajo...

Mark Rute do të jetë Sekretari i ri i Përgjithshëm i NATO-s, zëvendësues i Stoltenberg

Kryeministri holandez në largim Mark Rutte do të jetë Sekretari i Përgjithshëm i ardhshëm i NATO-s, pasi të 32 anëtarët e aleancës ranë dakord...

Si janë raportet nuse-vjehërr? Dafina Zeqiri na shuan kureshtjen përmes këtij postimit

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka nxjerrë në pah së fundmi lidhjen e saj të ngushtë me vjehrrin e saj, babain e Kreshnikut, përmes...

Policët pa pushime gjatë verës/ Do marrin një rrogë shtesë! Si do të paguhen për 12 orë

Një urdhër i kryepolicit Muhamet Rrumbullaku anulon pushimet e efektive të Policisë deri më 15 shtator për mbarëvajtjen e sezonit turistik, duke lënë pa...

Lajme të tjera

Web TV