test

Shenjat që duan pa kushte, pavarësisht se çfarë u bëni atyre

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Nga natyra, njerëzit priren të jenë të paqëndrueshëm dhe ndonjëherë edhe egoistë. Dhe ndërsa ne të gjithë duam ‘të duam dhe të na duan’ pa kushte, kjo është e vështirë të arrihet. Në një epokë ku dashuria e vërtetë, e pakushtëzuar duket pothuajse inekzistente, ka disa shenja që duan me gjithçka kanë dhe nuk kanë njerëzit e tyre.

Demi

Ata që i përkasin shenjës së Demit janë tepër romantikë. Forca e tyre lëvizëse është dashuria. Edhe pse mund të duken kokëfortë, posesiv dhe pak egoist, është pikërisht kjo kokëfortësi dhe refuzimi për të dështuar që i bën ata të dashurojnë pa kushte.

Gaforrja

Për shkak se Gaforret njihen për ndjeshmërinë e tyre, kur bëhet fjalë për dashurinë, ata mund të duken të dobët, por nuk është kështu. Duke qenë romantikë të pashërueshëm, ata duan thellësisht, por nuk bëhen shtytës. Ndryshe nga Demi, Gaforret nuk do t’ju lejojnë t’i bëni ata të duken të vegjël apo budallenj.

Peshqit

Kur bëhet fjalë për dashurinë, Peshqit janë tepër të ndjeshëm, romantikë dhe të lakueshëm. Për ta dashuria nuk është vetëm romantike, por edhe platonike. Ata janë plot dashuri, simpati dhe kujdes për të gjithë në jetën e tyre duke lënë pak për veten e tyre.

Të fundit

Leonardo DiCaprio, xheloz për suksesin e Margot Robbie

Leonardo DiCaprio thuhet se e ka zili Margot Robbie. Siç dihet, filmi “Barbie” i Margot Robbie u vlerësua nga fansat...

Ky këngëtar pritet të jetë një nga banorët e Big Brother VIP Albania 4

Këngëtari i njohur Young Zerka, mund të jetë një nga banorët e edicionit të ardhshëm të “Big Brother VIP”. I ftuar së fundmi në...

Françeska Murati shtatzënë? Ish-banorja e BBVIP 3 sqaron të vërtetën

Ish-banorja e Big Brother Albania VIP 3, Françeska Murati është përfolur shumë për një shtatzëni të mundshme, e kjo për shkak të postimeve të...

Nuk keni për ta njohur/ Ylli i “Game of Thrones” transformohet për rolin e ri

Ylli i “Game Of Thrones”, Jack Gleeson, dukej i panjohur teksa bëri një shëtitje në Londër të mërkurën. Aktori, 32 vjeç, i cili luajti...

Kroaci-Itali, Dalic: Kam besim te skuadra, bëjmë ndeshje të madhe

Zlatko Dalic, tekniku i Kroacisë, u përgjigj pyetjeve të gazetarëve para ndeshjes me Italinë. “Ne jemi gati, të gjithë janë në formë, përveç Vidës që...

Lajme të tjera

Web TV