Sara Gjordeni në pritje të ëmbël! Së shpejti ajo dhe Bardhi bëhen prindër

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sara Gjordeni dhe Bardhi së shpejti do bëhen prindër për herë të parë.

Lajmi është zbuluar në promon e “Cherry on Top” të Bora Zemanit ku çifti do jetë i ftuar mbrëmjen e nesërme.

“Sara dhe Bardhi së shpejti do bëhen prindër të një bebi të bukur”, thotë Bora në video, teksa Sara mban një palë pupa bebesh në duar.

Pak më vonë edhe Sara vetë ka publikuar një video ku zbulon lajmin.

“Dritë, mami dhe babi shpresojne qe per ty te jene shembulli me i mire se dashuria e forte nuk pyet per asnje lloj sfide!” ka shkruar Sara.

Dy banorët u lidhën brenda shtëpisë së Big Brother VIP dhe u përfolën shumë për raportin e tyre./E.Ç

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Nikol Gjordeni (@saragjordeni)

Të fundit

VIDEO/ Erjola Doçi feston ditëlindjen, merr urimin e veçantë nga personazhi i njohur

Një prej të ftuarave në festën e organizuar me ish-konkurrentët e “BBV3” dhe jo vetëm, ka qenë dhe moderatorja...

Kush e vrau Musolinin? Rindërtime, pyetje dhe hipoteza alternative

Në orën 16:10 më 28 prill 1945 u vranë Benito Mussolini dhe Claretta Petacci. Walter Audisio qëlloi. Apo ndoshta jo? Hipoteza dhe rindërtime. Kush i...

Një tjetër mister rreth piramidave u zgjidh, si i ndërtuan egjiptianët në shkretëtirë?

Si ndërtuan egjiptianët piramida në shkretëtirë, duke transportuar gurë gjigantë, pa mjete teknologjike? Ata shfrytëzuan një degë të Nilit, e cila tani është zhdukur. Përveç...

Historiani Alexey Komarov: “Ndihmë e paçmuar” për çlirimin e Norvegjisë prej nazistëve

80 vjet më parë u nënshkrua një marrëveshje midis BRSS dhe Norvegjisë Svyatoslav Knyazev, Ekaterina Kiyko 80 vjet më parë, më 16 maj 1944, vendet anëtare...

28 maj 1937/ Wolgsvagen, makina popullore që u motivua nga Nacional Socialistët gjermanë

Themelohet prodhuesi gjerman i automjeteve Volkswagen. Volkswagen përkthehet si “makina e popullit” në gjuhën gjermane. Slogani aktual i reklamave ndërkombëtare të kompanisë është thjesht...

Lajme të tjera

Web TV