“Martohemi bashkë”/ I publikuan mesazhet me Romeon, Erjola zbulon se si qëndron e vërteta

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Në shtëpinë e Big Brother VIP Albania 3 kanë ndodhur një sërë ngjarjesh, të cilat u komentuan vazhdimisht edhe jashtë këtij formati.

I tillë ka qenë edhe raporti i Erjola Doçit me Romeo Veshajn, pas një deklarate të bërë nga balerini Graciano Tagani.

Pas daljes, ajo ka qenë e ftuar në një emision televiziv, ku i ka thënë të gjitha.

Prezantuesi i këtij emisioni, Ronaldo Sharka, i ka prezantuar disa biseda, të cilat ajo i ka hedhur poshtë.

Ajo thekson se këto nuk janë të vërteta dhe se atë çfarë ka pasur e ka thënë në këtë reality shou.

Romeo nga ana tjetër po shijon një romancë dashurie me Heidi Bacin, me të cilën u njoh në këtë format.

Përveç tyre, në finale kanë shkuar: Julian Deda, Egla Ceno dhe Meriton Mjekiqi.  /    S.M

"Martohemi bashkë...", i publikuan mesazhet me Romeon, Erjola

Të fundit

Daja vrau mbesën 11- vjeçare në Greqi, i vihet zjarri banesës së autorit!

Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në Greqi, (10 qershor) ku daja vrau me një kaçavidë mbesën e tij...

Korçë/ Shkoi të mblidhte çaj tek Qafa e Gjarprit, burri rrëzohet nga shkëmbi gjen vdekjen

Bie nga shkëmbi ndërron jetë mjë person. Ngjarja sipas policisë ka ndodhur në Moglicë të Maliqit në vendin e quajtur Qafa e Gjarprit. Sipas dëshmive banori...

Paralajmëron SHBA: Rusia mund të ndërhyjë në zgjedhjet presidenciale

Bloomberg ka raportuar se një numër në rritje i kundërshtarëve të SHBA-së, të udhëhequr nga Rusia, janë përpjekur të ndikojnë në zgjedhjet presidenciale të vitit...

Begaj vizitë zyrtare në Shkup, merr pjesë në Samitin e SEECP

Presidenti Bajram Begaj ditën e sotme do të jetë në Shkup për Samitin e SEECP, ( Samiti i Procesit të Bashkëpunimit në Europën Juglindore) Ai...

Festa e Shna Ndout/ Besimtarët mbyllin pelegrinazhin në “Kishën e Mrekullive”

Kjo e enjte shënon fundin e 13 të martave të mira dhe pelegrinazhit të besimtarëve. “Shna Ndoun” e cilësojnë si “kishën e mrekullive”. Ndër pelegrinë,...

Lajme të tjera

Web TV