DJ PM, Dagz, Ledri, Lumi B dhe Labi sjellin ripërpunimin e këngës së famshme

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

abinot Tahiri, një ndër zërat më popullorë të skenës muzikore shqiptare, ka zgjedhur të frymëzojë nostalgjinë e fansave teksa sjell një interpretim të freskët dhe modern të njërit prej hiteve të tij ikonike.

Me titullin “Kujt i paske ngja”, ky bashkëpunim unik me Ledri Vulën, Lumi B-në, si dhe me mjeshtërinë e Dj Pm dhe Dj Dagz, ka sjellë në jetë një version tjetër që premton të pushtojë listat e këngëve më të dëgjuara.

Përpunimi i ri i kësaj kënge mbështetet në një fusion të stileve dhe ritmeve, duke ofruar një eksperiencë të re tashmë të njohur për publikun.

Rifreskimi i kësaj melodije të dashur ka arritur të krijojë një miksim që tërheq vëmendjen dhe të jep dëshirën të dëgjosh përsëri dhe përsëri.

Të fundit

Ja si përcillen tifozët kuq e zi në Aeroportin e Tiranës (Foto)

Tifozët e skuadrës tonë kombëtare që fluturuan sot drejt Gjermanisë për të mbështetur Shqipërinë në Euro2024, u përcollen me...

GJKKO liron nga qelia biznesmenin e njohur (Emri)

Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit ka ndryshuar masën e sigurisë të biznesmenit Ervis Lame nga "arrest në burg" në "arrest shtëpie". Ervis Lame u...

Ambasada e SHBA godet Berishën pasi mori vulën: Pozicioni për non gratat nuk ka ndryshuar

Ambasada amerikane ka reaguar pak ditë pasi Apeli vendosi t’i kthejë vulën e PD-së, ish kryeministrit Sali Berisha. Selia diplomatike e SHBA konfirmon qëndrimin e...

“E kam traumë”/ Pas fejesës në Për’puthen, Gerti thyen heshtjen: Ja pse u ndava me Saiden

Ky edicion i programit të dashurisë Për’puthen pati plot ngjarje që bën bujë në shtypin rozë. Një prej tyre ishte dhe fejesa e Gertit...

Sektorët ku punonjësit paguhen më shumë në vend

Qytetarët shqiptarë kanë pagesa më të mira në shtet. Statistikat e Instatkonfirmojnë se një trend i tillë ka vijuar edhe në muajt e parë...

Lajme të tjera

Web TV