Beatrix Ramosaj feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbushi ajo

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Data 9, është mjaft e veçantë për Beatrix Ramosajn, kjo pasi këngëtarja feston ditëlindjen e saj.

Sakaq, urimet e përzemërta prej personazheve publik dhe jo vetëm nuk kanë munguar për këngëtaren.

Mirëpo sa vjeç mbush Beatrix?

E lindur më 1994, këngëtarja e mirënjohur mbush plot 30-vjeçe dhe këtë e ka bërë me dije dhe vetë ajo nëpërmjet një video që ka ndarë në rrjete sociale, teksa përbri shkruan: “Po mbush 30-vjeçe në zemër të NYC”, ndërsa shfaqet në video duke bërtitur “Është ditëlindja ime njerëz!” S.B

Të fundit

Euro 2024/ “Tifozët Kuq e Zi”, zbulojnë planin e organizimit për përballjen me Italinë

Vetëm dy ditë larg përballjes tonë të parë në Euro 2024, Tifozat Kuq e Zi kanë bërë publike edhe...

“Terapia e Artit”-ekspozita në burgun e grave/ Të burgosurat dhurojnë punimet e tyre

Në I.E.V.P “Ali Demi” u realizua ekspozita “Terapia e Artit” tek të cilat gratë dhe vajzat në konflikt me ligjin kanë paraqitur punimet e...

“Nuk të marr leje se ku futem unë”/ Tensione te “Shëndetësia”, Vokshi përplaset me Koçin

Komisioni Hetimor për Koncesionet dhe Check-Up është shoqëruar me debate të ashpra këtë të enjte. Ndreca ka “akuzuar” Vokshin se është në komision për...

Daja vrau mbesën 11- vjeçare në Greqi, i vihet zjarri banesës së autorit!

Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në Greqi, (10 qershor) ku daja vrau me një kaçavidë mbesën e tij 11 vjeçare me kaçavidë, pasi...

Korçë/ Shkoi të mblidhte çaj tek Qafa e Gjarprit, burri rrëzohet nga shkëmbi gjen vdekjen

Bie nga shkëmbi ndërron jetë mjë person. Ngjarja sipas policisë ka ndodhur në Moglicë të Maliqit në vendin e quajtur Qafa e Gjarprit. Sipas dëshmive banori...

Lajme të tjera

Web TV