I lidhur me një arabe, Aureli: Gabriela më verboi zemrën

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” Aureli, ishte i ftuar në “Mos i bjer me top”, e ka pohuar dashurinë që ka ndjerë për Gabrielën gjatë emisionit dhe shprehet se ajo ia kishte verbuar zemrën.

Por tani jeta e tij ka ndryshuar, sepse është dashuruar me një vajzë arabe dhe vazhdon punën e tij në Spanjë si shofer poste.

Pyetje: Gabriela gjatë rrugëtimit tënd ka qenë pikë e dobët. Pse ti dhe Gabriela nuk arritët kurrë të krijonit atë raport që publiku mezi po e priste?

Aureli: “Sepse “për një grusht kashtë, e vrau samari mushkën”. Kishte dy pole kjo marrëdhënie që ishte synimi im për këtë marrëdhënie dhe synimi i vajzës për këtë marrëdhënie.

Fundi pas shumë kohësh ja ku është, unë vazhdoj punën time si shofer poste në Spanjë, vajza ka kapur një vend pune në televizion dhe është shumë e qartë për publikun dhe për të gjithë se cila ka qenë synimi.

Ndonjëherë ndjenja, dashuria, pëlqimi të verbojnë. Të verbojnë zemrën por jo sytë. Mos ta mohoj kot, e vërteta është e vërtetë, por jam shumë i lumtur këtu ku jam, për historinë që kalova se më mësoi shumë”. S.B

Të fundit

Euro 2024/ “Tifozët Kuq e Zi”, zbulojnë planin e organizimit për përballjen me Italinë

Vetëm dy ditë larg përballjes tonë të parë në Euro 2024, Tifozat Kuq e Zi kanë bërë publike edhe...

“Terapia e Artit”-ekspozita në burgun e grave/ Të burgosurat dhurojnë punimet e tyre

Në I.E.V.P “Ali Demi” u realizua ekspozita “Terapia e Artit” tek të cilat gratë dhe vajzat në konflikt me ligjin kanë paraqitur punimet e...

“Nuk të marr leje se ku futem unë”/ Tensione te “Shëndetësia”, Vokshi përplaset me Koçin

Komisioni Hetimor për Koncesionet dhe Check-Up është shoqëruar me debate të ashpra këtë të enjte. Ndreca ka “akuzuar” Vokshin se është në komision për...

Daja vrau mbesën 11- vjeçare në Greqi, i vihet zjarri banesës së autorit!

Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në Greqi, (10 qershor) ku daja vrau me një kaçavidë mbesën e tij 11 vjeçare me kaçavidë, pasi...

Korçë/ Shkoi të mblidhte çaj tek Qafa e Gjarprit, burri rrëzohet nga shkëmbi gjen vdekjen

Bie nga shkëmbi ndërron jetë mjë person. Ngjarja sipas policisë ka ndodhur në Moglicë të Maliqit në vendin e quajtur Qafa e Gjarprit. Sipas dëshmive banori...

Lajme të tjera

Web TV