Biden ‘i ngrirë’/ Presidenti i SHBA sërish probleme me shëndetin (VIDEO)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden me sa duket ka sërish probleme me shëndetin.

I pranishëm në një festë të organizuar në Shtëpinë e Bardhë, për 11 qershorin që në SHBA është festë kombëtare, ajo që më së shumti bie në sy është qëndrimi i presidentit.

Në video teksa të gjithë janë duke kërcyer në ritmin e muzikës përfshirë edhe nën-presidenten e Shteteve të Bashkuara, Kamala Harris, Biden shihet se qëndron i “ngrirë” sikur nuk e kupton se çfarë po ndodh rreth tij.

Kjo ka ardhur pas një feste të organizuar në Shtëpinë e Bardhë, për 11 qershorin që në SHBA është festë kombëtare./E.T

Të fundit

Euro 2024/ “Tifozët Kuq e Zi”, zbulojnë planin e organizimit për përballjen me Italinë

Vetëm dy ditë larg përballjes tonë të parë në Euro 2024, Tifozat Kuq e Zi kanë bërë publike edhe...

“Terapia e Artit”-ekspozita në burgun e grave/ Të burgosurat dhurojnë punimet e tyre

Në I.E.V.P “Ali Demi” u realizua ekspozita “Terapia e Artit” tek të cilat gratë dhe vajzat në konflikt me ligjin kanë paraqitur punimet e...

“Nuk të marr leje se ku futem unë”/ Tensione te “Shëndetësia”, Vokshi përplaset me Koçin

Komisioni Hetimor për Koncesionet dhe Check-Up është shoqëruar me debate të ashpra këtë të enjte. Ndreca ka “akuzuar” Vokshin se është në komision për...

Daja vrau mbesën 11- vjeçare në Greqi, i vihet zjarri banesës së autorit!

Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në Greqi, (10 qershor) ku daja vrau me një kaçavidë mbesën e tij 11 vjeçare me kaçavidë, pasi...

Korçë/ Shkoi të mblidhte çaj tek Qafa e Gjarprit, burri rrëzohet nga shkëmbi gjen vdekjen

Bie nga shkëmbi ndërron jetë mjë person. Ngjarja sipas policisë ka ndodhur në Moglicë të Maliqit në vendin e quajtur Qafa e Gjarprit. Sipas dëshmive banori...

Lajme të tjera

Web TV