Free Porn
xbporn

1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
yasbetir1.xyz
winbet-bet.com
1kickbet1.com
1xbet-ir1.xyz
hattrickbet1.com
4shart.com
manotobet.net
hazaratir.com
takbetir2.xyz
1betcart.com
betforwardperir.xyz
betforward-shart.com
betforward.com.co
betforward.help
betfa.cam
2betboro.com
1xbete.org
1xbett.bet
romabet.cam
megapari.cam
mahbet.cam
1xbetgiris.cam
betwiner.org
betwiner.org
1xbetgiris.cam
1xbet
1xbet
alvinbet.site
alvinbet.bet
alvinbet.help
alvinbet.site
alvinbet.bet
alvinbet.help
1xbet giris
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
betwinner
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
1xbet
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
یاس بت
وین بت
وان کیک بت
هتریک بت
manotobet
حضرات بت
takbet
بتکارت
آلوین بت
ریتزو بت
alvinbet
بت فا
betboro
romabet
megapari
mahbet
سایت بت فوروارد
اونجا بت
betboro.us
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
betcart
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی

 • melbet
 • megapari
 • megapari giriş
 • melbet
 • betrari giriş
 • onbahis giriş
 • Berisha rimerr vulën, Basha “rinis” betejën

  113 563 lexime

  124,178FansaPëlqeje

  Gjykata e Apelit vendosi dje t’i japë grupimit Berisha vulën dhe logon e Partisë Demokratike. Pas një beteje 3-vjeçare ligjore, tashmë partia më e madhe opozitare është zyrtarisht në në duart e Sali Berishës. Festë të grupimi i ish-kryeministrit, por Basha paralajmëron: “tani nis beteja”.

  Gjykata e Apelit vendosi që vulën, logon dhe simbolet e Partisë Demokratike t’ia dorëzojë grupimit të drejtuar nga Sali Berisha. Dje, Apeli me treshen e gjyqtarëve Alma Ahmeti, Elona Toro dhe Iliba Bezati dhanë vendimin e formës së prerë se vula do të jetë në dorë të Berishës, duke e bërë atë ligjërisht kryetar të Partisë Demokratike dhe Lulzim bashën, ish-kryetar dhe tashmë vetëm një deputet i thjesht. Apeli dje dha të njëjtin vendim që ka dhënë më parë ish-gjyqtari Agron Zhukri i cili u komentua për një kohë të gjatë nga demokratët e Lulzim Bashës. Në sallën ku do të jepej vendimi ishin Gazmend Bardhi, Agron Gjekmarkaj si dhe Flamur Noka. “Ftojmë gjithë demokratët të kthehen në shtëpinë e tyre”, tha ai, duke nënkuptuar se nuk do të ketë më Rithemelim dhe se të gjithë do të shkojnë tek shtëpia e tyre. Kështu, pas më shumë se 3 vitesh, merr fund konflikti brenda demokratëve se kush e drejton partinë më të madhe opozitare në vend. Këtë vendim Berisha e priti në banesën e tij, pasi ndodhet në “arrest në shtëpi” që prej 30 dhjetorit 2023.

  Reagimi i Berishës

  Ish-kryeministri Sali Berisha iu është drejtuar me një mesazh të rëndësishëm strukturave të Partisë Demokratike të Rithemelimit, pasi Gjykata e Apelit i dha vulën e partisë. Ai tha se tashmë është në misionin e PD-së së Rithemelimit që të hapë zemrën me 100 mijë mbështetës të PD-së. Ish-kryeministri tha se demokratët duhet të kthehen në shtëpinë e tyre. “Vendimi është një moment jashtëzakonisht i rëndësishëm që t’ju shtrijmë dorën dhe të hapim zemrën edhe për 100 mijë demokrate dhe demokratë e mbështetës të PD që me 14 maj 2023 votuan për Flamurin e Partisë Demokratike. Është mision i një rëndësie të veçantë për secilin prej jush që të bëni çdo gjë që keni në dorë që vllezërit dhe motratë e familjes tonë të madhe politike të kthehen me dinjitet në shtëpinë e tyre. Aktualisht kjo është detyra jonë më kryesore. Kjo është prova jonë. Jam i bindur e besimplotë se në emër të idealeve tona demokratike, të interesave jetike të vendit do të përmbushim me nder këtë mision. O sot o kurrë! Fitore!”, ka shkruar Sali Berisha në profilin e tij në Facebook.

  Lexo edhe :  Sandër Lleshaj thirret në SPAK, ish-ministri u paraqit si person në dijeni për…

  Lulzim Basha

  Ish-kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha pasi është bërë publik lajmi se kujt i takon vula ka mbledhur në mënyrë urgjente strukturat drejtuese të saj që deri më sot quhej Partia Demokratike Zyrtare. Para mediave Lulzim Basha nuk ka dashur ta komentojë vendimin e Gjykatës së Apelit, por nënvizoi se do ta vazhdojë luftë politike në Parlament. “Nuk komentoj vendimin e gjykatave, ky është një standard i imi, i yni si PD për të cilin kemi thënë që do ti përmbahemi edhe në rastin e vendimit të Gjykatës së Apelit. Ajo që dua t’u them demokratëve që janë mërzitur me këtë vendim, pasi prisnin një vendim tjetër, ju them që të mos mërziten, të mos dëshpërohen sepse në fund të fundit këtë betejë as nuk e kemi nisur, as e vazhdojmë për logo, për vulë, apo për karrige. Jemi bërë bashkë për një betejë më të madhe. Kjo është një betejë shpirtrash të bashkuar për idealet e dhjetorit. Sot është më e qartë se kurrë që Shqipëria meriton, ndryshe, meriton më mirë dhe më shumë. Ne do të bëjmë gjithçka që kemi në dorë që të mos shpërdorojmë këtë besim shpirtrash, të qindra mijëra njerëzve. Do të vazhdojmë betejën tonë për një Shqipëri më të mirë.”, është shprehur Basha, duke mos kujtuar luftën për karrigë dhe as diskursin politik që përdori ndj babit të tij politik. Për vendimet që do të merren në vijim, Basha tha se do të diskutojë me kolegët. “Hapat do t’i diskutojmë me kolegët. Të gjitha vendimet që do të marrin do të jemi në përputhje me angazhimi për ata qindra demokratë dhe synimi është largimi i kësaj qeverie një hap e më parë”, është shprehur Lulzim Basha para mediave. I pyetur se si ndihet tani që nuk gëzon më postin e kryetarit të PD dhe është vetëm një deputet, Basha tha se kurrë nuk e kanë ndryshuar ofiqet apo titujt. “Nuk e kam ndjerë veten ndryshe prej titujve dhe ofiqeve. Kam qenë Lulzim Basha para se të hyja në politikë, jam Lulzim Basha sot dhe do të jem në çfarëdo pozite tjetër. Ajo që më lidh me njerëzit nuk është titulli, ofiqi apo logoja, por është përkushtimi për një Shqipëri më të mirë që meriton më shumë.”, nënvizoi ai.

  Të fundit

  Drejtori i FBI: Nuk jam i sigurt nëse Trump u godit nga plumbi apo copëza

  Ende mbetet me pikëpyetje se si u plagos Donald Trump gjatë atentatit në një tubim politik në Pensilvani. Kjo...

  50 grabitje me vlerë 2 milionë euro në Spanjë, arrestohen dy shqiptarë

  Garda Civile Spanjolle, ka arrestuar dy persona për kryerjen e rreth 50 grabitjeve në ishujt Ibiza dhe Mallorca në dy vitet e fundit. Vlera...

  Gigi Hadid dhe Bradley Cooper do të martohen së shpejti

  Së shpejti mund të kemi dasmë në industrinë e huaj! Modelja e huaj, Gigi Hadid thuhet se po pret që aktori i njohur, Bradley Cooper...

  Superushqimet që ndikojnë në fertilitetin e meshkujve

  Kur një çift tenton shtatzëninë për më shumë së një vit dhe nuk arrijnë rezultat sigurisht se duhet kërkuar shkaktari, jo rrallë herë faktori...

  VIDEO/ Martohet ish-Missi shqiptar, publikohen pamje nga dasma luksoze

  Një nga vajzat më të bukura të ekranit shqiptar, modelja e njohur Diana Avdiu, i ka dhënë fund beqarisë. Ajo ka shkëlqyer me futanin e...

  Lajme të tjera

  Web TV