Free Porn
xbporn

1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
yasbetir1.xyz
winbet-bet.com
1kickbet1.com
1xbet-ir1.xyz
hattrickbet1.com
4shart.com
manotobet.net
hazaratir.com
takbetir2.xyz
1betcart.com
betforwardperir.xyz
betforward-shart.com
betforward.com.co
betforward.help
betfa.cam
2betboro.com
1xbete.org
1xbett.bet
romabet.cam
megapari.cam
mahbet.cam
1xbetgiris.cam
betwiner.org
betwiner.org
1xbetgiris.cam
1xbet
1xbet
alvinbet.site
alvinbet.bet
alvinbet.help
alvinbet.site
alvinbet.bet
alvinbet.help
1xbet giris
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
betwinner
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
1xbet
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
یاس بت
وین بت
وان کیک بت
هتریک بت
manotobet
حضرات بت
takbet
بتکارت
آلوین بت
ریتزو بت
alvinbet
بت فا
betboro
romabet
megapari
mahbet
سایت بت فوروارد
اونجا بت
betboro.us
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
betcart
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی

 • melbet
 • megapari
 • megapari giriş
 • melbet
 • betrari giriş
 • onbahis giriş
 • Kush është 36-vjeçari që iu sekuestrua 1.8 mln euro pasuri në Fier!

  113 563 lexime

  124,178FansaPëlqeje

  Mijëra hektar tokë, apartamente, vendparkim, 12 makina dhe llogari bankare, pasuri në total me vlerë rreth 1.8 milion euro që u sekuestruan një ditë më parë (12 qershor) me firmë të gjykatës së Fierit dhe kërkesë të prokurorisë së këtij qytetit, mësohet se janë në pronësi të 36- vjeçarit Arbër Muca.

  Kjo pasuri dyshohet se është vënë nga aktiviteti kriminal i trafikun e drogës.

  Njoftimi i Policisë:

  Sektori për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Financiare, në drejtimin e Prokurorisë, ka ekzekutuar vendimin e Gjykatës së Fierit, për vendosjen e sekuestros preventive mbi pasuritë e luajtshme dhe të paluajtshme  të shtetasit Abër Muca, 36 vjeç.   Ky shtetas dyshohet se i ka përfituar këto pasuri nga veprimtaritë kriminale në fushën e narkotikëve, të kryera jashtë Shqipërisë.

  Konkretisht, janë sekuestruar pasuritë si më poshtë:

  •2 sipërfaqe toke arë, në total 6831 m2, në Fier;

  •3 sipërfaqe toke truall, në total 630 m2, në Fier;

  •njësi shërbimi me sipërfaqe 200 m2, në Fier;

  •njësi 2 kate me sipërfaqe 625 m2, në Fier;

  •njësi me sipërfaqe 100 m2, në Fier;

  •apartament me sipërfaqe 127 m2, në Tiranë;

  •1 vendparkim  në Tiranë;

  •12 automjete;

  •2 llogari bankare me vlerë rreth 120 000 euro.

  Vijon puna hetimore për evidentimin dhe sekuestrimin e pasurive të tjera të këtij shtetasi, që mund të jenë përfituar nga veprimtaritë kriminale.

  1.         Pasuria e llojit “Arë”, me sipërfaqe 2281m2,
  2.         Pasuria e llojit “Arë”, me sipërfaqe 4550m2.
  3.         Pasuria e llojit “Njësi”, me sipërfaqe 200 m2.
  4.         Pasuria e llojit “Truall”, me sipërfaqe prej 210 m2.
  5.         Pasuria e llojit “Truall”, me sipërfaqe prej 210m2.
  6.         Pasuria e llojit “Truall”, me sipërfaqe prej 210m2 .
  7.         Pasuria e llojit “Njësi” 2-kate.
  8.         Pasuria e llojit “Njësi” me sipërfaqe 100 m2.
  9.         Pasuria e llojit “Apartament” nr. 41 (3+1), me sipërfaqe totale 127.4.
  10.     Pasuria e llojit “Vendparkimin nr.29” në katin -1, prej 30.14 m2.
  11.     Automjetit i markës të markës “Lamborghini”, modeli “Urus”, vitë prodhimi 2018.
  12.     Automjeti i markës “Mercedes-Benz”, modeli “G- 63 AMG”, vit prodhimi 2020.
  13.     Automjeti i markës “Volksëagen”, model “Touran” vit prodhimi 2013.
  14.     Automjeti i markës “BMË”, modeli “X5” 3.0d, vitë prodhim 2007.
  15.     Automjet i markës “Audi”, model “S-8”, vit prodhimi 2021.
  16.     Automjeti i markës “Audi”, model “RS-Q8”, vit prodhimi 2021.
  17.     Automjeti  i markës “Mitsubishi”, model “L200”, vit prodhimi 2014.
  18.     Automjeti i markës “Mercedes Benz”, modeli “C220CDI”, vit prodhim 2001.
  19.     Automjeti i markës “BMË”, modeli “ X5”, vit prodhim 2014.
  20.     Automjeti i markës “KIA”, modeli “Carnival” , vit prodhim 2000.
  21.     Automjeti i markës “Audi”, model “Q7”, vit prodhimi 2016.
  22.     Automjeti i markës “KIA”, modeli “Carnival”, vit prodhim 2000.
  23.     Autobus i markës “Neoplan”, model “N515/3SHDHC”, vit prodhimi 2003.
  24.     Llogari bankare në vlerën rreth 120.000 Euro.
  25.     Sende të çmuara me vlera të konsiderueshme.

  Të fundit

  Fluks i lartë në portin e Durrësit/ Ja sa persona hynë në Shqipëri vetëm gjatë fundjavës

  Një fluks të lartë ka pasur dhe porti i Durrësit, i cili ka mirëpritur mbi 14 mijë persona vetëm...

  Tedi Blushi e gjuajti me letra, Veliaj: Do kërkoj zbatimin e ligjit

  Kryetari i bashkisë Tiranë, Erion Veliaj ka reagur në platformën X lidhur me incidentin e mbledhjes së sotme të Këshillit Bashkiak. Duke iu referuar veprimit...

  Momenti i incidentit mes Blushit dhe Valterit! Anëtari socialist bën kallëzim në polici

  Ky është momenti kur Tedi Blushi, sekretari i Përgjithshëm i PL-së, godet me grusht në sallën e këshillit Bashkiak, këshilltarin socialist Halit Valteri. Blushi hodhi...

  “Diçka e bukur po vjen”, Elsa Lila befason me projektin e ri

  Pas “Ferma VIP”, këngëtarja e njohur Elsa Lila do të vijë së shpejti për publikun shqiptar me një libër. Arlinda Dudaj ia ka zbuluar...

  Sulmojnë Veliajn në Këshillin Bashkiak. Ja çfarë ndodhi!

  Sapo nisi mbledhja e Këshillit Bashkiak të Tiranës është shoqëruar me tensione. Ndërsa po fliste kryebashkiaku Erion Veliaj, anëtari i opozitës, Tedi Blushi i...

  Lajme të tjera

  Web TV