Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت

Klaus Gjasula 6 muajsh e 18 ditë dhe Klaus Gjasula 34 vjeç, 6 muaj e 5 ditë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Nga ROLAND QAFOKU

Në minutën e 72-të u fut në fushë si zëvendësues; Në minutën e 76-të shënoi autogol; Në minutën e 95-të shënoi gol; Në minutën e 97-të mori karton të verdhë.

Të gjitha këto mund ti bënte vetëm gladiatori Klaus Gjasula.

Në fakt e ka një arsye të madhe përse ky djalosh në moshë që dje ishte 34 vjeç, 6 muaj e 5 ditë ishte protagonisti kryesor i ndeshjes historike mes kombëtares së Shqipërisë dhe Kroacisë në Kampionatin Evropian të futbollit.

Ishte vetëm 6 muajsh e 18 ditësh kur prindërit e morën me vete atë 2 korrik 1990 dhe e futën në ambasadën gjermane në Tiranë. Është pikërisht kjo fotografi që ai shfaqet bebe me një letër që ia kishin vendosur në duar teksa shkruhej emri i tij si i vetmi mjet identifikues.

Dhe me atë letër ai shkoi emigrant në Gjermani. U rrit atje dhe vijoi jetën po atje. Është pikërisht fotoja majtas që tregon Klaus Gjasulën 6 muajsh e 18 ditë më 2 korrik 1990 në ambasadën gjermane në Tiranë dhe në foton djathtas po Klaus Gjasula 34 vjeç, 6 muaj e 5 ditë më 19 qershor 2024 si futbollisti kryesor i ndeshjes Shqipëri-Kroaci në stadimin “Volkspark stadion” të Hamburgut në Gjermani.

Një koicidencë dhe një përkim që vetëm Zoti mund ta rregullojë në këtë formë. Dhe ta nisësh jetën me një aventurë të tillë plot rreziqe dhe asnjë garanci sigurisht që në jetë nuk mund të ishte një djalë mamaje.

Por një gladiator që në një ndeshje futbolli me aq emocione i bëri të gjitha. Historia e jetës së Klaus Gjasulës është një nga pjesët më të bukura të historisë së popullit tonë.

Lexo edhe :  Mediat gjermane i kërkojnë falje Cucurella-s: “E padrejtë, josportive dhe e turpshme”

Të fundit

Profesori i shkencave politike: Atentati ndaj Trumpit do të ketë pasoja

Atentati ndaj kandidatit të pritur republikan për president të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, do të shkaktojë pasoja politike...

Rukola, arsyet pse duhet ta konsumoni

Rukola konsiderohet një nga ushqimet me më shumë vlera ushqyese që mund të hani. Rukola nuk ka qenë shumë e njohur për shqiptarët, gjë...

Kiara Tito poston foto me vjehrrën, komenti i Luit tërheq vëmendjen e të gjithëve

Prej ditësh familja Ejlli, Kiara, Lui dhe Luna, është duke shijuar pushimet në Turqi. Pjesë e tyre është bërë dhe nëna e Luizit. Çifti ka...

Francezja lind fëmijën në ambulancë në Korçë

Një franceze e martuar në Korçë ka lindur fëmijën e saj në ambulancë duke shkuar drejt martenitetit të këtij qyteti. Sipas mjekëve të martenitetit, 19...

Pas daljes nga BBV nuk flet më me çiftin?! Elvis Myrtaj tregon si qëndron e vërteta…

Ish-banori i Big Brother VIP, Elvis Myrtaj ka qenë së fundmi pjesë e panelit të Top Arena në Top Channel. Ai zbuloi të vërtetën e...

Lajme të tjera

Web TV