Free Porn
xbporn

1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
yasbetir1.xyz
winbet-bet.com
1kickbet1.com
1xbet-ir1.xyz
hattrickbet1.com
4shart.com
manotobet.net
hazaratir.com
takbetir2.xyz
1betcart.com
betforwardperir.xyz
betforward-shart.com
betforward.com.co
betforward.help
betfa.cam
2betboro.com
1xbete.org
1xbett.bet
romabet.cam
megapari.cam
mahbet.cam
1xbetgiris.cam
betwiner.org
betwiner.org
1xbetgiris.cam
1xbet
1xbet
alvinbet.site
alvinbet.bet
alvinbet.help
alvinbet.site
alvinbet.bet
alvinbet.help
1xbet giris
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
betwinner
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
1xbet
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
یاس بت
وین بت
وان کیک بت
هتریک بت
manotobet
حضرات بت
takbet
بتکارت
آلوین بت
ریتزو بت
alvinbet
بت فا
betboro
romabet
megapari
mahbet
سایت بت فوروارد
اونجا بت
betboro.us
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
betcart
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی

 • melbet
 • megapari
 • megapari giriş
 • melbet
 • betrari giriş
 • onbahis giriş
 • Historia e saj bëri bujë në gjithë botën , Gypsy Rose Blanchard njofton pritjen e ëmbël

  113 563 lexime

  124,178FansaPëlqeje

  Gypsy Rose Blanchard, historia tronditëse e së cilës mori vëmendjen e mediave ndërkombëtare dhe frymëzoi regjisorë të njohur për ta kthyer në një dokumentar, ka njoftuar se është në pritje të fëmijës së saj të parë me të dashurin e saj Ken Urker. Lajmin e ëmbël personazhi i njohur e bëri me dije përmes një videoje në Youtube ku tha se fëmija do të vijë në jetë në Janar vitin tjetër, pak më shumë se një vit pasi ajo u lirua nga një burg i grave në verilindje të Kansas City, Misuri, shkruajnë mediat e huaja. 

  “Unë thjesht dua të jem një nënë e mirë për fëmijën tim. Dua të jem gjithçka që nëna ime nuk ishte“, tha ajo e prekur.

  Rasti i Blanchard ngjalli interesin e tabloideve kombëtare pasi raportimeve se nëna e saj, Clauddine “Dee Dee” Blanchard, e cila u vra në 2015, e kishte mbajtur në atë të burgosur, duke e detyruar të përdorte një karrocë me rrota dhe një tub ushqimi.

  Dee Dee Blanchard i mashtroi mjekët të bënin procedura të panevojshme duke u thënë atyre se të dhënat mjekësore të vajzës së saj kishin humbur në uraganin Katrina.

  Avokati tha se nëna kishte sindromën “Munchausen” me prokurë, një çrregullim psikologjik në të cilin prindërit ose kujdestarët kërkojnë dhembshuri përmes sëmundjeve të ekzagjeruara ose të sajuara të fëmijëve të tyre. Dyshja nënë-bijë mori donacione bamirësie, madje edhe një shtëpi pranë Springfield, Missouri, nga “Habitat for Humanity”.

  Kur Gypsy Rose Blanchard mbushi 23 vjeç, ajo i dha një thikë të dashurit të saj të atëhershëm dhe u fsheh në një banjë, ndërsa ai godiste vazhdimisht nënën e saj. Pastaj Gypsy dhe Nicholas Godejohn, të cilin ajo i takoi në një “website” të krishterë takimesh, u nisën me autobus për në shtëpinë e Godejohn në Wisconsin, ku u arrestuan.

  Lexo edhe :  Kate Middleton flet për kemioterapinë: Ka ditë të mira dhe të këqija

  Godejohn po vuan dënim të përjetshëm në Misuri. Ndërsa Blanchard u lirua më vonë për shkak të abuzimit që ajo kishte duruar nga nëna e saj.  Historia e Gypsy Rose është përfshirë në dokumentarin e HBO-së të vitit 2017 “Mommy Dead and Dearest” dhe mini-serialin Hulu 2019 “The Act”.

  Blanchard tha se shtatzënia nuk ishte e planifikuar, por ajo dhe Urker janë të emocionuar dhe të përkushtuar për të krijuar një familje së bashku. S.B

  Të fundit

  28 mijë maturantë përballë sfidës! Duhet të bëjnë zgjedhjen për karrierën e tyre

  reth 28 mijë maturantët e Republikës së Shqipërisë, kanë hyrë në një fazë të rëndësishmë të arsimimit të tyre. Nga...

  U largua nga shtëpia, djali i Madonnas: S’kam para për ushqim

  Djali i Madonna-s, David Banda, me sinqeritet ka treguar se si duket jeta e tij që kur u largua nga shtëpia e nënës së...

  Vapa shton rastet me meningit, mjekja paralajmëron: Infeksioni prek trurin dhe zemrën

  Temperaturat e larta, që na shoqëruan për afro dy javë, përveç problematikave të shumta kanë shkaktuar rritje të numrit të pacientëve me encefalit dhe...

  Ndodh ndryshimi që pritej prej kohësh në Jug / Çfarë ndodhi me hotelet

  Thuajse dy javë më parë ishte e vështirë të siguroje për fundin e korrikut apo për gushtin një hotel me çmim ekonomik në Sarandë....

  Britania ndryshon ligjin, i jep përparësi kërkesave për azil nga shqiptarët

  Laburistët do t'i japin përparësi kërkesave për azil të atyre nga vendet "të sigurta" në përpjekjet për të përballuar numrin e madh të rasteve,...

  Lajme të tjera

  Web TV