Hallexhi dhe i zakonshëm, zbulohet sozia e Edi Ramës (FOTO)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një foto, e cila është bërë në një stacion metroje, po diskutohet shumë pasi burri që shfaqet në të, duket identik si kryeministri Edi Rama. Origjina e kësaj fotoje vjen nga Gjermania ndërsa shihet që burri në foto të jep përshtypjen e një personi hallexhi dhe shumë të thjeshtë.

Ai qëndron ulur në një stacion metroje në Leipzig, ku pranë vetes ka disa qese plastike dhe është i veshur çrregullt. Nga pamja të jep përshtypjen e një personi jo të pasur dhe këtë e përforcon ideja që zotëria është duke përdorur metronë.

Burri në fjalë, njësoj si kryeministri ynë është me mjekër dhe në pamje të parë të krijon idenë e një personi qeros por kjo nuk zbulohet dot prej kapelës së tij. I veshur me një xhup dhe pantallona të zakonshme, burri mban në dorë një telefon të thjeshtë Samsung ku ka edhe përqendrimin maksimal./Fjala.al

Të fundit

Gjendet e pajetë në banesë adoleshentja, ‘ngrihet në këmbë’ grupi hetimor

Një 17-vjeçare dyshohet se i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur. Adoleshentja raportohet se është gjetur e pajetë...

Dhjetëra të vdekur nga i nxehti ekstrem në Meksikë

Gjithsej 48 persona kanë vdekur brenda dy muajve për shkak të të nxehtit ekstrem në Meksikë, me pothuajse gjysmën e vdekjeve të regjistruara vetëm...

Rita Lati zbulon parodinë që e bëri të famshme (Video)

Rita Lati ka ushqyer me humor publikun shqiptar prej dekadash, duke shkruar emrin e saj krah aktoreve më të dashura. Në fillimet e saj u...

Pse duhani kushton më lirë në Shqipëri?

Duhanpirja në Shqipëri vijon të mbetet në nivele të larta ku pothuajse gjysma e meshkujve konsumojnë duhan. Niveli i konsumit tejkalon ndjeshëm  vendet e...

1 në 5 adoleshentë, obez/ Shkak kequshqyerja dhe mungesa e aktivitetit fizik

Raporti i fundit i hartuar nga organizata botërore e shëndetësisë në europë përfshirë edhe Shqipërinë ka nxjerr në pah se shifrat e obezitetit janë...

Lajme të tjera

Web TV