FOTO/ Burrë për shtëpi, Lorik Cana bën pazaret dhe kujdeset për vajzën

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare të Futbollit, Lorik Cana gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave, si për nga ana profesionale ashtu edhe nga jeta personale.

Pas tërheqjes nga futbolli, ai i kushtoi më shumë kohë jetës personale dhe familjes, sidomos bashkëshortes dhe fëmijëve të tij.

Pak muaj më parë Cana u bë baba për herë të dytë dhe nga fotot që ka postuar në rrjetet sociale ai shfaqet shumë i dedikuar pas vajzës.

Së fundmi ish-kapiteni ka postuar një foto në “Instagram” ku duket se ka bërë pazaret e shtëpisë dhe në të njëjtën kohë ka marrë me veten edhe vajzën.

E kush nuk do e donte një burrë për shtëpi siç është Lorik Cana, e mbi të gjitha duke ditur karrierën futbollistike që ai ka bërë./Fjala.al/

Të fundit

VIDEO/ Spektakël dhe magji në 35 minuta, Lautaro Martinez “fundos” Salernitanan

Lautaro Martinez bën “poker” në transfertën e Salernitanës dhe i jep tri pikët dhe kreun e Serie A skuadrës...

Çantat vjeshtë-dimër 2023, koha për të qenë të guximshme

Tendencat e çantave të kësaj vjeshte janë më pak të çuditshme, por ka gjasa që të shihen në rrugët e qyteteve më në zë...

Me foton nga fëmijëria, ja si e uroi Getinjo vëllain e tij Mozzik për ditëlindje

Reperi i njohur, Mozzik, festoi një ditë më parë ditëlindjen. Ai bëri 28 vjeç dhe këtë e tregoi vetë reperi përmes një postimi në...

“Njerëzit po vdesin kot”, Elon Musk krahason luftën në Ukrainë me Luftën e Parë Botërore

Elon Musk e ka krahasuar luftën e Rusisë në Ukrainë me Luftën e Parë Botërore, teksa thotë se “kaq shumë njerëz vdesin kot”. Miliarderi i kompanive Tesla and X,...

40 mijë banesa bosh në Tiranë, taksa nuk i “vret” pronarët

Në emisionin Money në Euronews Albania u shqyrtua rritja e çmimit të referencës për banesat, e cila do të çojë më pas dhe në...

Lajme të tjera

Web TV