Aksident i rëndë në aksin Fier-Lushnjë, përplaset për vdekje çiklisti

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Fier-Lushnjë, pranë fshatit Savër, ku një makinë ka përplasur për vdekje një çiklist.

64-vjeçari, i cili po udhëtonte me biçikletë është përplasur nga një mjet tip Golf dhe si pasojë ka ndërruar jetë, porsa ka mbërritur në spital.

Nga informacionet e marra dyshohet se viktima ka hyrë ne brendësi të korsisë së makinave dhe për këtë arsye drejtuesi i mjetit nuk ka pasur mundësi ta shmangë.

Njoftimi i policisë:

Sot rreth orës 13:45, në aksin rrugor Lushnje-Fier, në afërsi të vendit të quajtur “Pushimi i shoferit”, autumjeti tip “Reno” me drejtues shtetasin A.D, banues në Tiranë, ka përplasur një shtetas që udhëtonte me biçikletë.

Për pasojë ka ndërruar jetë në spitalin e Lushnjes drejtuesi i biçikletës.

Eshtë shoqëruar në Komisariat drejtuesi i automjetit tip “Reno” shtetasi A.D./Fjala.al/

Të fundit

Ndyshimet që ndodhin në trupin tuaj nëse konsumoni xhenxhefil për një muaj

Xhenxhefili është një nga erëzat më të fuqishme të globit. Atë e gjejmë të freskët, të thatë e në...

Çfarë ndodhi? Zarf i zi në BBV! Ngjarja që tronditi banorët

Një tjetër ngjarje e pazakontë ka tronditur ditën e sotme shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Sara dhe Françeska thuajse kanë përfunduar në një përplasje...

Pse të gjithëve u pëlqejnë thashethemet?

Fundi i dashurisë mes Tottit dhe Ilary Blasi është vetëm shembulli i fundit i mrekullueshëm. Edhe dy njoftime për shtyp (një, padyshim) trumbetuan kudo për...

“Ke rënë brenda ore kafshë”, Silvi-Romeos: S’po bëj lojë, më pëlqen Erjola

Gjatë një bisede në BBV3 Romeo ngacmon Silvin për Erjolën. Ai dhe Julia e pyesin nëse vërtet ka pëlqim për të apo thjesht e...

Trump shënon sërish fitore, nuk ndal sulmet për kundërshtarin e mundshëm Joe Biden

Donald Trump fitoi një sërë garash presidenciale republikane të shtunën, duke iu afruar më shumë faktit i të qënit kandidati i partisë në zgjedhjet...

Lajme të tjera

Web TV