test

73 vjeçari në Polici, dyshohet se ngacmoi seksualisht 9 vjeçaren

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një 73 vjeçar në qytetin e Fierit është shoqëruar në polici pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur. Denoncimi është bërë nga nëna e vajzës 9 vjeçare, e cila akuzon të moshuarin se e ka prekur të miturën në pjesë intime.

Ata janë fqinj me njëri-tjetrin.

Për ngjarjen do të merret në pyetje edhe vajza, e cila do të jetë në prani të psikologes.

Të fundit

“Minimumi jetik 200 euro, pensionet 100 euro”/ Dilaveri: Hendeku i thelluar

Eksperti i ekonomisë, Flobens Dilaveri, ka komentuar lidhur me pensionet dhe situatën në të cilën ndodhet shteti. Sipas Dilaverit, minimumi...

Temperaturat e larta shkaktojnë viktimën e parë në Shqipëri

Një 80-vjeçar është gjetur pa shenja jete në anë të rrugës nacionale Roskovec-Berat. Bëhet me dije se i moshuari është Abaz Metaj dhe nga verifikimet...

Ankesa për votim të paligjshëm në zgjedhjet amerikane

Ish Presidenti Donald Trump, i cili pritet të jetë kandidat i Partisë Republikane në garën për Shtëpinë e Bardhë, thotë se njerëzit po votojnë...

Biden lehtëson rrugën për shtetësi rreth 500.000 çifteve në amerikë

Presidenti amerikan, Joe Biden, ka prezantuar të martën një prej përpjekjeve më të mëdha për t’ua lehtësuar rrugën drejt shtetësisë qindra mijëra migrantëve në...

I ulur në tualet, politikani i bashkohet gabimisht takimit virtual

Një kryebashkiak i Rio de Janeiro të Brazilit u kap duke iu bashkuar një takimi në internet ndërsa ishte ulur në tualet. Sipas mediave të...

Lajme të tjera

Web TV