test

Wanda Nara e pangopur nga biznesi, gati projekti i radhës

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Agjentja e Mauro Icardit thotë se ka zbuluar një tjetër aspekt se si mund të jetë më aktive, e ndoshta edhe në dobi për të ardhmen e futbollistit, këtë herë duke i hyrë një biznesi të ri, fitnesit përmes ‘Instagramit’.

Wanda Nara, bashkëshortja e Mauro Icardit, duket se e ka të qartë strategjinë për të arkëtuar më shumë si ‘biznes-woman’, sikurse për të fuqizuar imazhin e Icardit në fushën e marketingut, shkruan The Sun.

Wanda vijon ndërkohë punën edhe si modele dhe prezantuese televizive, duke u shndërruar në një nga emrat në ngjitje të televizionit italian. Por tani ajo është gati ti ofrojë 6.5 milionë ndjekësve të saj në Instagram akoma më shumë, duke zgjeruar profilin e saj.

https://www.instagram.com/p/CAnEcFvhXA5/?utm_source=ig_embed

Duke postuar fotot në rrjet, Wanda i thotë ndjekësve se do të shihen së shpejti ‘live’ me këshillat e saj për të mbajtur trupin në formë, edhe pse modelja njihet për fizikun dhe format e saj të kolme.

Këtë verë ndër të tjera, Wanda duket se do të jetë e zënë edhe për lëvizjen e radhës së Mauro Icardit./Fjala.al

Të fundit

Çmenduri/ Austria mposht Holandën dhe e mbyll grupin si kryesuese, zhgënjen sërish Franca

Grupi D duket se sjell edhe surprizat më të mëdha deri në këtë pikë të Euro 2024, teksa në...

Kryeministri serb: Serbia e gatshme të bëjë kompromise me Kosovën

Serbia është e gatshme për “marrëveshje dhe kompromise” në bisedime me Kosovën, tha kryeministri i Serbisë, Millosh Vuçeviq, për agjencinë AFP. Këtë deklaratë, Vuçeviq e...

Burim i shkëlqyer vitaminash për organizmin, zbuloni cilësitë e farave të shalqirit

Ngrënia e shalqinit është një proces që sfidohet nga farat e shumta të tij. Zgjedhja është e qartë. Ose duhet t’i pështysh ose t’i...

Pse Berisha caktoi protestën kombëtare më 12 korrik?

Nga Ylli Pata Përse Sali Berisha zgjodhi ditën e samitit të NATO-s si datë për protestën e tij kombëtare? Kryesia e partisë së Sali Berishës, tashmë...

Kredi me zero interes për punonjësit e administratës, ja si do të ndahen, kriteret

Zbardhet sistemi i pikëzimit me kriteret mbi bazën e të cilave do të vlerësohen punonjësit e administratës që aplikojnë për të përfituar kredi me...

Lajme të tjera

Web TV