Shfaqet për herë të parë pas divorcit Megan Fox

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Megan Fox shfaqet për herë të parë pas lajmit për divorc nga bashkëshorti i saj Brian Austin Green. 34-vjeçarja është fotografuar teksa del nga një kafene në Los Anxhelos, 2 javë pas lajmit të bujshëm të ndarjes, duke i dhënë fund martesës 10 vjeçare.

Të dy aktorët janë parë pa unazat e martesës në dorë e ndërsa Brian vijon karantinën në shtëpi, Meghan është parë në shoqërinë e reperit që dyshohet se i dha fund martesës së tyre, Machine Gun Kelly. Vetë Brian teksa konfirmoi ndarjen, tha se palët tashmë kanë nisur jetën e tyre.

Çifti u nda për disa muaj edhe në vitin 2015 dhe qëndruan në shtëpi të ndara për thuajse gjysmë viti. Por më pas u rikthyen bashkë ndërsa këtë herë duket se për ta, nuk ka më kthim. Brian po jeton në Malibu ndërsa Megan në Casablanca me 3 fëmijët e tyre.k.t/Fjala.al/

Të fundit

Plani që po ndiqet për ndryshimin e moshës për daljen në pension

Astrit Hado, drejtori i përgjithshëm i Institutit të Sigurimeve Shoqërore ka folur për skemën e pensioneve në Shqipëri dhe...

Ancelotti: “Mbrojtja është mënyra e vetme ndaj Cityt, Guardiola më komplimentoi”

Real Madrid nuk ngopet dhe nuk dorëzohet kurrë. “Los Blancos” vuajtën në “Etihad”, por dolën të pamposhtur nga dueli që zgjati 120 minuta. Dhe...

Krisja Meta-Kryemadhi/ Minxhozi ‘thumbon’ çiftin: Pas rënies së votave iu duhej një alibi

Analisti Skënder Minxhozi thotë se krisja Ilir-Metas Kryemadhi ka ardhur pasi partia e tyre ka pasur rënie të votave në zgjedhjet e fundit. Në një...

Euro nuk do kthehet më në shifrat e viteve të kaluara

Bizneset eksportuese nuk po ngrenë kokë. Shifrat e fundit të INSTAT, tregojnë se vetëm në muajin mars bizneset vendase kanë shitur mbi 87.4 milionë...

Me karrocë dhe plagë në kokë, Dea Mishel publikon videon pas operacionit

Pak ditë më parë ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Dea Mishel i është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale në kokë, megjithatë ajo nuk dha...

Lajme të tjera

Web TV