test

VIDEO/ Basha-tregtares: Je shumë fotozhenike, flasim më vonë…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Edhe këtë të shtunë kryedemokrati Lulzim Basha ka vijuar takimin me biznesin e prekur nga pandemia e COVID-19.

Basha gjatë bisedimit me tregtarët, nuk nguroi të shkëmbente edhe batuta. Ai dëgjohet teksa i drejtohet një zonje ku i thotë se në kamera dilte mirë sepse ishte fotozhenike.

Në këtë moment tregtarja e pyet nëse do t’i jepte paratë e humbura biznesit. Përgjigjja që Basha i dha ishte një buzëqeshje.

Sakaq Basha  u pyet edhe për çështjen e pronave, dhe tha se për këtë çështje do të flasë më vonë.

 

 

gj.b/fjala.al

Të fundit

Gara e Splitit në Kroaci/ Piloti shqiptar renditet në vendin e dytë

Piloti Gentjan Shaqiri arriti të marrë vendin e dytë me makinën e tij “Formula 3”, në Split të Kroacisë. Në...

“Minimumi jetik 200 euro, pensionet 100 euro”/ Dilaveri: Hendeku i thelluar

Eksperti i ekonomisë, Flobens Dilaveri, ka komentuar lidhur me pensionet dhe situatën në të cilën ndodhet shteti. Sipas Dilaverit, minimumi jetik është 200 euro, ndërsa...

Temperaturat e larta shkaktojnë viktimën e parë në Shqipëri

Një 80-vjeçar është gjetur pa shenja jete në anë të rrugës nacionale Roskovec-Berat. Bëhet me dije se i moshuari është Abaz Metaj dhe nga verifikimet...

Ankesa për votim të paligjshëm në zgjedhjet amerikane

Ish Presidenti Donald Trump, i cili pritet të jetë kandidat i Partisë Republikane në garën për Shtëpinë e Bardhë, thotë se njerëzit po votojnë...

Biden lehtëson rrugën për shtetësi rreth 500.000 çifteve në amerikë

Presidenti amerikan, Joe Biden, ka prezantuar të martën një prej përpjekjeve më të mëdha për t’ua lehtësuar rrugën drejt shtetësisë qindra mijëra migrantëve në...

Lajme të tjera

Web TV