Grafiku/”Eksporti i prodhimeve bujqësore rritet me 17,4% në ton”

113 563 lexime

77,495FansaPëlqeje

Të fundit

Shërimi nga COVID-19 me Plazma e gjakut shëron COV*ID-19, kërkohen dhurues

Ministri i Shëndetësisë i Maqedonisë së Veriut, Venko Filipçe, u bëri thirrje pacientëve që janë shëruar nga COVID-19 të...

Kapet kamioni me mbi 200 kg lëndë narkotike, kishte logon e një mobilerie

Mbi 200 kg lëndë narkotike është kapur në doganën e Bllatës. Burime bëjnë me dije lënda narkotike është gjetur në një kamion me logot...

Një i burgosur tenton të arratiset, ja çfarë thotë policia

Një i burgosur ka tentuar mesditën e sotme të arratiset në Kosovës. Lajmin e ka bërë të ditur ShKK-ja, e cila bën me dije se i...

Protestë kundër dhunës ndaj grave në Stamboll -VIDEO

Qindra gra kanë dalë nëpër rrugët e disa qyteteve turke për të kërkuar dhënien fund të dhunës në baza gjinore, dhe që Turqia të...

Izraeli do nisë testimet e vaksinës kundër Covid-19 te njerëzit, ja kur pritet

Në mes të tetorit Izraeli do fillojë testimin e vaksinws kundër COVID-19 te njerëzit.   Ministri i Mbrojtjes, Benny Gantz bëri njoftimin e sipërcituar, pas...

Lajme të tjera

Web TV