test

Justin Bieber akuzohet për p*rdhunim nga dy vajza

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtari me famë botërore, Justin Bieber, është akuzuar nga dy vajza se ka abuzuar seksualisht.

Gjatë ditës së shtunë një vajzë e identifikuar si Danielle ka treguar përmes një postimi në Twitter në detaje, se si ata janë takuar në një event në vitin 2014, raporton Vulture.

“Unë dhe shoqëria ime ishim duke shijuar gjithë natën. Një mashkull u afrua pranë nesh dhe na pyeti nëse donim ta takonim Justin. Sigurisht që thash po”,-tha vajza.

Vajza kishte shkruar se Bieber ishte kënaqur pak me shoqërinë e tij, e më pas i kishte ftuar të gjithë që të shkonin në dhomën e një hoteli.

“Justin më bindi që të mos thosha asgjë dhe askujt, përndryshe do të kisha në probleme serioze”.-ka thënë Danielle.

Po ditën e shtunë, një tjetër vajzë e quajtur Kadi ka pretenduar se sigurimi i këngëtarit e kishin ftuar atë të shkonte në dhomën e Justin, në vitin 2015.

“Unë i kërkoja që të ndalonte, dhe nuk mund të kryej marrëdhënie seksuale me dikë që nuk ka prioritet martesën. Më pas e shtyva me këmbë dhe u largova nga dhoma”,-tha ajo.

Kjo e fundit më tej ka theksuar se kishte përfunduar në trajtim për shëndetin mendor, pas asaj që kishte përjetuar.ka.ta/Fjala.al/

Të fundit

Ushqimet që shkaktojnë gazra, mënyra e duhur si t’i konsumoni

Edhe pse fasulet janë më famëkeqet për nxitjen e gazrave, ka shumë ushqime të tjera që shkaktojnë gazra dhe...

Lando Norris do të niset nga Pole Position në Çmimin e Madh të Spanjës, befason Hamilton

Lando Norris do të niset i pari në garën e së dielës në Çmimin e Madh të Spanjës në Formula 1. Piloti britanik i...

Tri gjërat që duhet të bëni për të fituar zemrën e një gruaje

Sipas një prej sondazheve në rrjetet sociale, ka disa gjëra kyçe që gratë presin nga partnerët e tyre të mundshëm. Disa prej tyre janë...

Gjeorgjia merr pikën e parë historike në Europian, Çekia i “shpëton” humbjes

Gjeorgjia dhe Çekia e mbyllën në barazim 1-1 ndeshjen e dytë të Grupit F. Për të dyja kombëtaret kjo ishte pika e parë në...

Media gjermane “BILD”: Zbuloni gjithçka rreth kulturës së vendit mesdhetar, Shqipërisë

Thesare historike, peizazhe idilike, vende fetare: Shqipëria ka gjithçka për të ofruar, shkruan Emily Pradel në një artikull të botuar në të përditshmen gjermane...

Lajme të tjera

Web TV