Enca Haxhia ka filluar të bëjë planet për dasmë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Enca Haxhia, këngëtarja shqiptare duket se ka filluar të bëjë planet për dasmë, megjithëse ende i mungon partneri.

Ajo ka kohë që e deklaron veten “single”, ndërsa ende nuk ka zëra se mund të jetë në krahët e ndonjë mashkulli.

Megjithatë, në një Instastory ajo ka lënë të kuptohet se ka ndërmend që kur të martohet të bëjë dasmën më të madhe në të gjithë trojet shqiptare.

Aq e madhe, sa i ka ftuar të gjithë ndjekësit e saj në dasëm. Ka.li/fjala.al

Screenshot_1-121.jpg

Të fundit

Interi është fitues i derbit të Milanos, goli i Lautaro Martinez vulos sfidën

Stadiumi “San Siro” në “flakë” pak pasi kishte kaluar gjysmë ore lojë në derbin Inter – Milan. Zikaltrit fituan...

Diskutimi mes Geasy dhe Luana Vjollcës: Do hap shampanjë kur të martohesh ti

“Zemër Luana” me autorësi dhe moderim të Luana Vjollcës në Tv Klan ka qenë një mbrëmje e tej mbushur me surpriza! Të ftuarit e kësaj...

Zhdukja e bletëve, kërcënim serioz për ekosistemin

Bashkimi Evropian ka bërë të ditur se është në përgatitje e sipër të një plani që ka të bëjë me rritjen e monitorimit të...

“Je ulli pa kokrra”, zihen dy kunatat: Je hasmi numër një, më ke ftohur zemrën

Pjesa e dytë e “Shihemi në Gjyq”, rubrikës së “E diela shqiptare” në Tv Klan ka nisur me tone të ashpra mes Marias dhe...

Ish-kryeministri izraelit: Putini premtoi se nuk do ta vriste Zelensky-in

Ish-Kryeministri i Izraelit Naftali Bennet, i cili shërbeu për pak kohë si ndërmjetës në fillim të sulmit rus në Ukrainë, thotë se Presidenti Vladimir...

Lajme të tjera

Web TV