Fjala Sport në “Fjala TV”, nga Katerina Tafa. E premte, 10 korrik 2020

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

https://youtu.be/Nu3LiMRXTgQ

Të fundit

A hyri Rama me mik në ekipin e basketbollit? Çaçi tregon të pathënat për kryeministrin

Kampioni i ekipit Partizani i ftuar në emisionin “E Diell”, kujton se çfarë i tha Rama kur erdhi në...

Klubi verilindor hedh poshtë zërat për shkarkimin, Kukësi rikonfirmon trajnerin Hallaçi

Klubi verilindor hedh poshtë zërat për shkarkimin e ish-kapitenit, i jep votëbesimin. Përtej paraqitjeje të kënaqshme në turet eliminatore të Ligës së Evropës dhe...

Publikohet kërkesa e Rugovës për hyrje në Shqipëri gjatë kohës së Enver Hoxhës

Ish-presidenti, Ibrahim Rugova kishte bërë kërkesë në prill të vitit 1980 për të hyrë në Shqipëri, ku kishte treguar se qëllimi i udhëtimit ishte...

Mbyllet Relli “Dakar 2021”, Peterhansel dhe Benavides triumfojnë në Arabinë Saudite

Peterhansel i Francës ka fituar “Relli Dakar 2021”. Për të është hera e 14-të që triumfon në kategorinë e makinave në këtë garë. Në...

Moto GP, Çabati i “Dukati”-t thumbon rivalët: Pa Mark Markezin “Honda” nuk fiton dot

Drejtori i “Dukati”-t, Paolo Çabati, përpara nisjes së Botërorit të 2021-shit, në Moto GP, ka sulmuar “Hondën”, duke vënë theksin se, pa Mark Markez,...

Lajme të tjera

Web TV