Tragjike, mbytet 28-vjeçari në liqen

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një 28-vjeçar nga Shkupi është mbytur ditën e sotme në ujërat e liqenit të Mlladostit në Velë.

Sipas ministrisë së Brendshme të Maqedonisë së Veriut, i riu me inicialet M.S kishte hyrë në ujë dhe pas një kohe të shkurtër ka ndërruar jetë.

Ndërkohë bëhet me dije se ekspertiza është bërë nga ana e policisë së Velës./Re.Gu/Fjala.al


Të fundit

“Kam puthur 3 vetë”/ Lidhja treshe shokon pastorin Akil Pano, heq kufjet dhe largohet nga emisioni (Video)

Puthja treshe mes këngëtares me origjinë shqiptare Rita Ora, të dashurit të saj Taika Ëaititi dhe aktores Tessa Thompson...

Lajm i mirë/ Një tjetër shtet njeh patentat shqiptare, miratohet marrëveshja

Patentat shqiptare do të njihen në Arabinë Saudite. Qeveria ka miratuar sot në parim marrëveshjen me Mbretërinë eArabisë Saudite, për njohjen e ndërsjellë të...

Brataj zbulon “sekretin” e Komitetit Teknik: Do hiqen maskat, ora policore do zgjatet

Skënder Brataj, drejtori i Urgjencës Kombëtare i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin Open, ka folur në lidhje me masat që do të merren...

Aksident pranë “Ali Demit”, makina përplaset me bordurën (Foto)

Një aksident automobilistik ka ndodhur në lagjen “Ali Demi” ku një makinë është përplasur me bordurën. Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Kont Leopold Bertold” dhe...

Vdekja misterioze e studentes në Tiranë, dalin fotot e mesazheve të koduara të shkruara mbi trupin e saj

Detaje të tjera dalin në dritë nga vdekja misterioze e studentes Evgjeni Baxho. Megjithëse në fillim u raportua se 23- vjeçarja mund të kishte...

Lajme të tjera

Web TV