Unaza e Re/30-vjeçari hidhet nga lartësia, detajet e policisë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një person është hedhur nga lartësia e një pallati në zonën e Unazës së Re.

Sipas policisë, 30 vjeçari dyshohet se është heshur vetë nga lartësia ndërkohë që ndodhet nën kujdesin e mjekëve në spital.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 01.08.2020, rreth orës 20:15, në Unazë të Re, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia shtetasi O.H., 30 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./Fjala.al/Ke.Ba


Të fundit

Italia mposht Zvicrën bindshëm dhe kualifikohet në fazën tjetër

Italia tregon supremacinë edhe ndaj Zvicrës. Ashtu si ndaj Turqisë, azzurët fitojnë 3-0 dhe kualifikohen për në fazën tjetër...

“Më fal, po ti kush je”/ Roja i sigurisë nuk njeh Cristiano Ronaldo-n në stadium, i kërkon ID

Cristiano Ronaldo është gjithnjë e më shumë në qendër të vëmendjes. Dhe kështu e ka nisur edhe Kampionatin Europian. Jo vetëm për dy golëshin e...

“Doktori i kokainës” dhe flokëkuqja, kurthi që u ngritën grekët shqiptarëve në Mykonos

Ishulli i famshëm grek i Mykonos dhe shqiptarët rikthehen edhe njëherë në qendër të vëmendjes së mediave greke për kokainë. Mediat në Athinë raportojnë...

Pas 16 vitesh, Sergio Ramos largohet nga Real Madrid

Kapiteni i Real Madrid, Sergio Ramos do të largohet përfundimisht nga ‘’Los Blancos’’. Vetë klubi njofton zyrtarisht se nesër Ramos në prani të Perez...

Zbardhet vendimi i qeverisë, Shqipëria blen një tjetër sasi vaksinash anti-Covid nga Pfizer

Qeveria shqiptare ka miratuar sot një tjetër marrëveshje me kompaninë Pfizer për blerjen e një tjetër sasie vaksinash anti-covid. Në vendimin e miratuar sot nga...

Lajme të tjera

Web TV