Emmanuel Macron godet me top në kokë një fëmijë

113 563 lexime

77,493FansaPëlqeje

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, vizitoi kështjellën Chambord në rajonin e Loire Valley për të monitoruar përparimin e një programi shoqëror për fëmijë dhe adoleshentë.

Duke përfituar nga vizita, presidenti francez dëshiroi të marrë pjesë në një lojë me një grup fëmijësh, por  përfundoi duke i dhënë një goditje në kokë një prej fëmijëve pjesëmarrës raporton Mundo Deportivo, e cila ka nxjerrë edhe videon nga ai moment.

Macron mori një pasim dhe më pas bëri një goditje për të shënuar gol, por në fakt topi i ra në kokën e të miturit i cili përfundoi duke rënë në tokë e më pas po fërkonte kokën.

Kreu i shtetit francez vazhdoi lojën duke mos i kushtuar rëndësi fëmijës dhe u përpoq të shënojë, por pa sukses.ka.ta/Fjala.al/

 

 

Të fundit

Liga e Kampioneve mbyll turin e 16-shes, përcakton 4 çiftet çerekfinaliste

Veprimtaria më prestigjioze e klubeve të kontinentit, Liga e Kampioneve, ka përmbyllur turin e 16-shes, duke përcaktuar edhe duelin...

Mbyllet Drejtoria Arsimore në Elbasan, drejtoresha pozitive me COVID

Mbyllet drejtoria Arsimore në Elbasan. Drejtoresha ka rezultuar pozitiv me COVID-19, teksa mësohet se i gjithë stafi është karantinuar. Sipas njoftimit të Ministrisë së Shëndetësisë,...

Kampionia e Kosovës, Drita, në finale të turit paraeliminator të Ligës së Kampioneve

Kampionia e Kosovës, Drita, ka mposhtur kampionen e Andorrës, Inter Eskaldesin, me shifrat 2-1, duke siguruar kështu të drejtën për të shkuar në finalen...

UEFA shpall vazot, Astana, Karabagu, Makabi i Tel Avivit dhe Dinamo e Tbilisit, kundërshtarët e Tiranës

Organizmi që qeveris futbollin kontinental, UEFA, ka përditësuar pak më parë edhe ndarjen e vazove për shortin që do të hidhet ditën e diel,...

Shorti i së hënës, përvijohen skenaret “shqiptare” të turet eliminatore të Ligës së Evropës

Të hënën, në Nion të Zvicrës, hidhet shorti i Ligës së Evropës dhe tanimë është krijuar një ide, sado e përgjithshme se çfarë mund...

Lajme të tjera

Web TV