Gazeta Fjala, e mërkurë, 12 gusht 2018

113 563 lexime

77,354FansaPëlqeje

Të fundit

Plagosja në Astir, shpallen në kërkim 3 persona, mes tyre dhe një vajzë

Sherri i mbrëmshëm i cili përfundoi me plagosjen e 45-vjeçarit Spartak Beqaraj, ka nisur me diskutimet pse më sheh,...

Horoskopi/ Zbuloni se çfarë fshehin yjet për ju këtë javë

Dashi Ekuacionet e raporteve tuaja me njerëzit brenda familjes tuaj dhe ata me të cilët jeni afër, do të mbeten shumë të bukura. Ju do...

Covid-19 në shkolla/ Mësues të infektuar në Bulqizë,Vlorë dhe Gjirokastër

Nisja e vitit të ri shkollor ka pasur problematikat e veta ashtu sic edhe parashikohej për shkak të pandemisë. Janë regjistruar rastet e para të...

Japoni/ Katastrofa e Fukushimës, hapet muzeu që rrëfen tragjedinë e vitit 2011 (FOTO)

Në veri-lindje të Japonisë,të dielën në prefekturën e Fukushimës është hapur  Muzeu i parë publik që tregon trashëgiminë e aksidentit bërthamor të vitit 2011. Muzeu...

Kodi Zgjedhor, Ministria e Drejtësisë kërkesë Kuvendit për anëtarët e Kolegjit Zgjedhor

Ministria e Drejtësisë i është drejtuar me anë të një letre Kuvendit përmes së cilës kërkon ndryshimin e nenit 149 te kodit Zgjedhor. Në...

Lajme të tjera

Web TV