Video/ Chrissy Teigen dhe John Legend prindër për herë të tretë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Chrissy Teigen ose siç njihet ndryshe ylli i Amerikës tashmë pret të bëhet mama për herë të tretë. Modelja amerikane paraqitet në super formë me linjat e saj trupore, ku është fotografuar duke dalë jashtë për të ekzekutuar disa punime me një xhaketë elegant të zezë dhe pantallona të shkurtra me bel të lartë.

Sipas një dëshmitari okular, ylli shtatzënë ndaloi të marrë frymë dhe fërkoi barkun e saj në rritje.

Dhe megjithëse dyshja nuk thanë në mënyrë të qartë që njoftojnë se është shtatzënë, një burim konfirmoi se së shpejti do të jenë një familje me pesë anëtarë.

Në videon muzikore të fundit të këngëtarit për këngën e tij të re “Wild”, çifti i njohur njoftoi se po presin fëmijën e tyre të tretë. Goditja përfundimtare e pamjes me avull paraqiti Chrissy duke mbajtur barkun e saj në rritje, me John duke qëndruar pas saj.

Vogëlushja e tyre e re do të bashkohet me motrën e madhe Luna dhe vëllain Miles Stephen, të cilët u shfaqën edhe në videon muzikore. Chrissy dhe John mbajtën duart e fëmijëve të tyre ndërsa ata ecnin në plazhin idilik të Meksikës, ku familja pushoi dhe xhiroi videon.

Vendimi i Chrissy dhe John për të shpallur shtatzëninë në videoklipin muzikor është mjaft i përshtatshëm duke marrë parasysh që dyshja u takuan për herë të parë në setin e videos së tij muzikore “Stereo” në 2006./Bl.Ba/Fjala.al

Të fundit

Doni lëkurë të pastër? Ja si ta përdorni të bardhën e vezës për të trajtuar fytyrën

Një nga gjërat që shumica e njerëzve harrojnë të përfshijnë në rutinën e tyre është kujdesi për lëkurën. Nga dielli...

Haiti, vriten tre persona, mes tyre vajza e një kongresmeni amerikan

Tre misionarë të organizatës amerikane “Misionet në Haiti”, qendra e të cilëve ishin vendosur në Oklahama janë vrarë pasi u zunë pritë nga një...

“Peshkaqenët e borxheve”/ Deralla: Në vitin 2020 Banka e Shqipërisë mori një plan masash

Gjykata e Tiranës ka lënë në fuqi masat e sigurisë për 9 personat e përfshirë në skandalin e zhvatjes së qytetarëve nëpërmjet te ashtuquajturave...

OBSH: COVID-19 shkurtoi jetëgjatësinë në botë

Pandemia COVID-19 shkurtoi jetëgjatësinë në botë për gati dy vjet, kur u përhap nga viti 2019 dhe 2021, duke zhbërë një dekadë përparim, tha...

Skema e mashtrimit me mikro-kreditë/ “Rasti, më i keq se firmat piramidale”

Disa ditë më parë, Prokuroria e Tiranës ka goditur skemën e zhvatjes së qytetarëve nëpërmjet të ashtuquajtur mikrokredi me interesa të larta, për shlyerjen...

Lajme të tjera

Web TV