Konfirmohet lajmi i bukur, Bora Zemani dhe Donald Veshaj prindër së shpejti

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Çifti i shumëpërfolur dhe shumë i dashur për publikun, Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë gjithmonë në qendër të vëmendjes. Para pak minutash nëpërmjet një video në rrjetin social Instagram, lajmi i bukur se ata do të bëhen prindër është konfirmuar.

Një lumturi kaq e madhe nuk mund të mbahet dot vetëm për vete! 

Kështu është shprehur Bora teksa prek barkun e saj dhe në një fragment tjetër të videos Donaldi i puth dorën./O.S

Të fundit

Këmbimi valutor/ Çfarë po ndodh sot me monedhat e huaja?

Sot, më 28 maj 2024, dollari amerikan, blihet me 92.2 lekë dhe shitet me 93.1 lekë. Euro, blihet me 100.1 lekë dhe shitet 100.8 lekë. Franga...

Kapriçot e motit/ Si parashikohen temperaturat për ditën e sotme

Dita e sotme parashikohet të jetë me kthjellime dhe vranësira në zhvillim. Në orët e mesditës dhe pasdites përgjatë ultësirës perëndimore dhe zonave malore vranësirat...

Astrologët paralajmërojnë këto dy shenja, njihuni me horoskopin për sot 28 Maj 2024

Dashi Dita mund të fillojë e trazuar gjatë kësaj dite megjithatë do e kaloni gjithçka shpejt dhe do merrni frymë më lirisht. Ju të dashuruarit...

“Gati”, pjesë e listës së Sylvinhos, Jasir Asani pret me padurim Europianin

Jasir Asani u grumbullua nga trajneri i Shqipërisë për Euro 2024, edhe pse sulmuesi kuqezi nuk po aktivizohet te skuadra e tij në Kore,...

Lajme të tjera

Web TV