“Të njoha bebe, sot je bërë zonjushë”, Aurela Gaçe poston foto me vajzën e Dr.Florit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtarja e njohur, Aurela Gaçe ka treguar se ka pasur një miqësi të veçantë me artistin e ndjerë, Dr.Florin.

Ajo vazhdon dhe sot të gëzojë një raport shumë të mirë me familjen e këngëtarit të ndjerë, me bashkëshorten e tij dhe dy fëmijët.

Së fundmi, Aurela ka ndarë një foto përkrah vajzës së këngëtarit, Kaltrinës, duke treguar se si ka kaluar koha.

Këngëtarja shprehet se Kaltrinën e ka njohur kur ishte ende një bebe e vogël, ndërsa tani ajo është bërë një zonjushë e vërtetë 170 cm e gjatë.

“Unë nuk jam e shkurtër, thjesht Kaltrina i ngjan babit e mamit. Të dy të gjatë nga natyra. Kaltrina sa je rritur shpirt i vogël.

Të njoha kur mami e babi të merrnin xhiro me karrocë, ti një bebe e bukur, sot një zonjushë 1 70 cm”, ka shkruar Gaçe krah postimit të fundit./Bl.Ba/Fjala.al


Të fundit

Meta: Ndërtimet pa leje nuk janë të rastësishme

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka folur i prerë në raport me kryeministrin Edi Rama duke thënë...

Dy satelitët, Rama: Do zbulojnë ndërtimet pa leje  

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se me ngritjen e satelitëve Albania 1 dhe Albania 2 do krijohet një “kryeinspektoriat” që sipas tij s’ka parti...

Sfidat e Shqipërisë/ Presidenti Begaj takon Ambasadoren amerikane

Presidenti i Republikës, Bajram Begaj, priti në zyrën e tij Ambasadoren e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri, Yuri Kim. Sipas zyrës së shtypit...

Përroi kanceroz që ndan kapterët e ushtrisë me “civilët e pastërtisë”

Nga Leonard Veizi Edhe për këtë vit sezoni veror u mbyll. Me shi. Por a ishte i suksesshëm ky sezon, përsa i përket turizmit e plazheve? Padyshim,...

Amnistia fiskale/ Rama u tregon “derën” ambasadorëve

Kryeministri Edi Rama ftoi trojkën e amabsadorëve në një takim për amnistinë fiskale, ku vetë nuk ishte i pranishëm por u dërgoi pjesën tekniko-politike,...

Lajme të tjera

Web TV