Xhemi Shehu, si “ sirenë ”

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Xhemi Shehu një ndër moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar. Në kohën kur të gjithë flasin për largimin e saj nga Top Channel, moderatorja është duke shijuar pushimet dhe ka postuar vazhdimisht foto ne rrjetet sociale.

Postimi i fundit  është nje foto me rroba banjo ku ajo duket si gjithmonë rrezatuese.

Moderatorja shfaqet në super formë dhe tejet e relaksuar.

 

Xhemi e bashkëshoqëron foton me shkrimin“ Duke pritur stuhinë”.

Ndonese eshte nene e dy femijeve , ajo duket perfekte dhe  mbetet një nga femrat më të bukura të ekranit. Ru. Do/ Fjala.al

Të fundit

Të gjitha gratë e Princit Philip, 63 herë shkoi drejt divorcit me Mbretëreshën

Mbretëresha Elizabeth II ka shkuar në prag të divorcit nga burri i saj Philip, Duka i Edinburgut, plot 63...

Ish-partnerja e Meriton Mjekiqit i çjerr maskën moderatorit: Nuk e ka takuar kurrë djalin tonë live, më kërcënon të mbyll gojën!

Moderatori i emisionit më të ndjekur të momentit në Kosovë, “Gjoni Black”, Meriton Mjekiqi, ditë më parë ishte i ftuar në emisionin “NIN”, ku...

Ana Lleshi e thotë troç: U futa në Për’puthen për një tjetër qëllim dhe do ta përdor!

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të...

Covid-19/ 238 raste të reja, ja sa viktima u shënuan në 24 orë

Situata e COVID19 në 24 orët e fundit është si vijon: Janë kryer 2684 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 238 qytetarë. Rastet pozitive...

Ngjarje makabre/ Tre fëmijë të mitur gjenden të vdekur brenda në shtëpi, nëna e tyre arrestohet si autore e dyshuar

Tre fëmijë të moshës 5 vjeçare janë gjetur të therur dje në një apartament në Los Anxhelos. Policia lokale njoftoi se nëna e fëmijëve...

Lajme të tjera

Web TV