Prej 3 javësh në spital, humb betejën me virusin mësuesi pogradecar

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Është shënuar një tjetër viktimë nga koronavirusi në vend. Mësohet se viktima e radhës është një 44-vjeçar nga Pogradeci.

Mësohet se ai ishte me profesion mësues në fshatin Hudenisht të Pogradecit, ndërsa ishte infektuar me virusin e rëndë në Ohër, teksa ishte me pushime.

44-vjeçari kishte rezultuar pozitiv tri javë më parë dhe ishte shtruar në Spitalin Infektiv, ndonëse nuk kishte sëmundje të tjera, ndërsa sot mësohet se e ka humbur betejën me Covid-19./Bl.Ba/Fjala.al

Të fundit

Babai i gjyqtares Enkelejda Hoxha: Vajza ime la në burg djalin e deputetit, prandaj u kërcënua

Babai i gjyqtares së arrestuar, Enkeleda Hoxha, ka dhënë një deklaratë ku ka thënë se vajza e tij është...

Rama sulmon Metën: Si t’ia thuash arabëve që nuk e kemi mirë nga trutë e kokës Presidentin e Republikës

Kryeministri Edi Rama sulmoi në një takim me qytetarët e Tiranës presidentin Ilir Meta. Sipas tij, presidenti është bërë pengesë e një sërë investimesh...

Inaugurohet selia e Konsullit të Nderit të Hungarisë në Shqipëri, Duka: Do jetë një urë lidhëse mes dy vendeve

Ministri i Jashtëm dhe i Tregtisë së Hungarisë, z. Peter Szijjártó preu sot shiritin simbolik që sinjalizon hapjen se Selisë së Konsullit të Nderit...

“Nuk u kujdesën për mua”, i moshuari përjashton fëmijët nga testamenti, ja dhuron qenit

Ai përpiloi testamentin dhe vendosi që pasurinë e tij t’ja lërë trashëgim gruas së dytë dhe qenit, duke përjashtuar në këtë mënyrë fëmijët. Një histori...

Betohet qeveria e re italiane! Pyetja e parë që i bëhet kryeministrit Draghi: A je gati për aventurën e re?

Zyratrisht nga sot Italia ka një qeveri të re që do të drejtohet nga kreu i saj, Mario Draghi. I pari që dha betimin...

Lajme të tjera

Web TV