Berluskoni lë spitalin pas trajtimit nga C*vid-19/ “Mendimi im tani shkon para së gjithash tek të sëmurët”

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Lajm i mirë për Silvio Berluskonin. Ish-presidenti i AC Milan u largua nga San Raffaele ditën e sotme. Siç është raportuar nga Rai ai la spitalin në orën 11:30.
Me anë të një statusi në rrjete sociale, Berluskoni shprehu mirënjohje për të gjithë mjekët dhe u solidarizua me dhimbjen e të gjithë të sëmurëve.

“Me ndihmën e Parajsës dhe falë profesionalizmit të mjekëve, kam kaluar atë që e konsideroj si testi më i vështirë i jetës sime.

Ju falenderoj nga zemra të gjithë atyre që më kanë treguar këto ditë afrimitet, dashuri dhe pjësmarrjen e tyre.

Mendimi im tani shkon para së gjithash tek të sëmurët e shumtë me COVID dhe familjet e tyre,” shkroi ai në rrjete sociale.

Berlusconi u shtrua në spital të Enjten në datën 3 Shtator pasi rezultoi pozitiv me Covid-19. /Er.Ke./Fjala.al/

Të fundit

Myrto Uzuni largohet nga fusha i lënduar, lajm i keq për Sylvinhon

Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Myrto Uzuni u dëmtua në ndeshjen Granada-Betis, që po luhet në këto momente dhe u...

Ervin Karamuço “zbërthen” arsyen e fortë: Ja pse Laert Haxhiu mbahet në burgjet e Janinës

Laert Haxhiu mbahet në burgjet e Janinës sepse i trembet bandave të Aldo Bares. Kështu deklaroi eksperti i kriminalistikës Ervin Karamuço, mbrëmjen e sotme...

Genoa mposht me “poker” Romën dhe zhyt në krizë verdhekuqtë

Genoa bën “poker” dhe shkatërron Romën në takimin e javës së gjashtë të Serie A. Vendasit dominuan të gjithë takimin,ndërsa zhbllokuan sfidën në minutën e...

Hoxha zbardh vrasjen/ Si Artan Tafani ekzekutoi ish-pjesëtarin e grupit të Aldo Bares

Gazetari Artan Hoxha ka zbardhur një nga vrasjet, ku ka marrë pjesë Artan alias Marjus Tafani, i penduari i drejtësisë që zbardhi disa ngjarje...

Artan Hoxha: Laert Haxhiu ndante para me policët, ja lidhjet e fuqishme me autoritetet

Artan Hoxha, ka folur për Laert Haxhiun, grupi i të cilit u ekspozua për të paktën gjashtë vrasje, pas rrëfimeve të Artan Tafanit.  I ftuar...

Lajme të tjera

Web TV