Detaje nga vrasja e 33-vjeçarit në Rrogozhinë/ Kapllani u ka dhënë në përdorim makinën personave të paidentifikuar

113 563 lexime

77,325FansaPëlqeje

Janë zbardhur detaje të tjera nga hetimi për vrasjen  e 33-vjeçarit Klevis Kapllani në Rrogozhinë.

Ka dyshime të forta se Kapllani ishte i përfshirë në ngjarje kriminale. Bëhet fjalë për ngjarjet e ndodhura në muajt e fundit në Elbasan dhe Peqin.

Sipas burimeve më 12 shtator viktima ka kontaktuar persona të paidentifikuar. Kapllani u ka dhënë në përdorim makinën deri në 14 shtator. Makina nuk është kthyer dhe në 15 shtator Kapllani u gjet i vrarë./Jo.Be/Fjala.al

 

Të fundit

Akuzat e PD për listat e zgjedhësve/ Reagon Lleshaj: Adresa është diçka tjetër nga vendbanimi

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar pas akuzave të PD për ndryshimin e listave të zgjedhësve. Ai sqaron se...

VOA: Ekonomia e Shqipërisë bie -10% në tremujorin e dytë

Në Shqipëri, Prodhimi i Brendshëm Bruto shënoi një rënie të fortë, duke u tkurrur me 10.29 përqind në tremujorin e dytë të vitit, si...

Aksident në Tiranë/ Kamioni merr makinën para

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë ku një kamion u përplas me një makinë. Ngjarja u regjistrua pranë kryqëzimit te “Pallati me...

Pandemia/Çekia shpall përsëri gjendjen e jashtëzakonshme

Qeveria e Çekisë ka vendosur këtë të mërkurë që të shpallë sërish gjendjen e jashtëzakonshme. Duke filluar të hënën e ardhshme, gjendja e jashtëzakonshme...

Forumi i Gruas Socialiste/Veliaj: Krenohemi kur themi “edhe një”, PD-ja gëzohet kur ikin Jozefina dhe Majlinda

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj në fjalën e tij gjatë aktivitetit të sotëm të Forumit të Gruas Socialiste ka krahasuar mentalitetin e...

Lajme të tjera

Web TV