Detaje të reja nga Italia për sa i përket të ardhmes së mbrojtësit të Kombëtares

113 563 lexime

77,325FansaPëlqeje

Sipas Xhanluka Di Marcios, Verona dhe Roma, kanë arritur akordin në parim për një huazim me të drejtë blerje për 30 milionë euro.

Mungon vetëm “OK”-i i Marash Kumbullës! Detaje të reja nga Italia për sa i përket të ardhmes së mbrojtësit të Kombëtares.

Gjithçka pritet të konkretizohet ditën e mërkurë, teksa topi kësaj here është në këmbët e Kumbullës, i cili do duhet të ndezë dritën jeshile për këtë lëvizje.

Përveç Kumbullës, raportohet se një tjetër mbrojtës po mbërrin në Romë. Ai është Matia De Shilio.

Edhe për mbrojtësin e Juventusit mësohet se është arritur akordi në parim, ndërkohë që po diskutohet vetëm termat ekonomike.

Të fundit

Aksident në Tiranë/ Kamioni merr makinën para

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë ku një kamion u përplas me një makinë. Ngjarja u regjistrua...

Pandemia/Çekia shpall përsëri gjendjen e jashtëzakonshme

Qeveria e Çekisë ka vendosur këtë të mërkurë që të shpallë sërish gjendjen e jashtëzakonshme. Duke filluar të hënën e ardhshme, gjendja e jashtëzakonshme...

Forumi i Gruas Socialiste/Veliaj: Krenohemi kur themi “edhe një”, PD-ja gëzohet kur ikin Jozefina dhe Majlinda

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj në fjalën e tij gjatë aktivitetit të sotëm të Forumit të Gruas Socialiste ka krahasuar mentalitetin e...

Dy automjete aksidentohen me furgonin e një klubi futbolli

Një aksident i trefishtë ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Burimet për mediat bëjnë me dije se një fuoristradë dhe furgon janë përplasur...

Incidenti me dronin në Greqi/ Reagon Turqia: E respektojmë flamurin grek

Për herë të parë pas incidentit të ndodhur në ishullin kufitar Turqi-Greqi, Kastellorizo, ku një dron që në sfond kishte himnin turk ngjyrosi me...

Lajme të tjera

Web TV