“Vijne nga lart në fluturim dhe më ulen në duar”, tenori i famshëm publikon videon: Ata duan më shumë dashuri!

113 563 lexime

77,309FansaPëlqeje

Tenori i famshëm shqiptar Agim Hushi i cili jeton prej kohësh në Australi ka postuar ditën e sotme në facebook një video shumë interesante.

Në video shihet Hushi i cili po ushqen dy zogj të cilët i janë ulur në duar. I vendosur në një ballkon plot me lule dielli natyrale të mbjella në vazo dhe i veshur në mënyrë sportive Hushi i përcjell ndjekësve të tij në rrjetet sociale shumë energji pozitive.

Përkrah videos tenori ka shkruar që zogjtë e mrekullojnë me dashurinë e tyre të pastër. Më tej ai shkruan se më shumë se ushqim zogjtë kërkojnë dashuri duke dashur ndoshta të transmetojë një mesazh./Jo.Be/Fjala.al

Postimi i plotë i Agim Hushit: 

Keta zogj me mrekullojne me dashurine e tyre te paster!
Vijne nga lart ne fluturim dhe me ulen ne duar, ne supe!
Detyrohem te marr dicka ti qeras por ato duan me shume dashuri!

Të fundit

A është Rama diktator?

Kërkimi i mandatit të tretë rresht si kryeministër nga Edi Rama, po përkthehet nga kundërshtarët e tij si “instalim...

Horoskopi ditor, e martë 20 tetor 2020

Dashi Hëna është e favorshme: një lajm i shkëlqyeshëm për ndjenjat, dashuria është në plan të parë. Në frontin e punës, shmangni polemikat e panevojshme....

Punimet tek “Unaza e Re”/ Balluku: Nesër nis shembja e ndërtesave

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjitikës, Belinda Balluku u shpreh se nga nesër do të fillojë shembja e ndërtesave për t'i hapur rrugë ndërtimit të...

“M-B-K çfarë shpifësire”/ Braçe sulmon opozitën: E kuptoni si është Shqipëria e këtyre?

Zv. kryeministri Erion Braçe ka sulmuar opozitën duke përfshirë këtu edhe presidentin Ilir Meta. Ai ka zgjedhur që t'i identifikojë vetëm me shkronjat e para...

Vuante nga një sëmundje e rëndë, ndërron jetë djali i aktorit të njohur

James Redford, djali i aktorit të famshëm Robert Redford ka ndërruar jetë në moshën 58-vjeçare. James vuante nga kanceri prej dy vitesh dhe nuk...

Lajme të tjera

Web TV