“HARD TALK NGA ROLAND QAFOKU” I FTUAR Arben Rakipi, Drejtor i shkollës së Magjistraturës

113 563 lexime

77,309FansaPëlqeje

Të fundit

Radhë e gjatë makinash në drejtim të Kosovës, fluks në Morinë

Qindra automjete po udhëtojnë drejt Kosovës në pikën kufitare të Morinës. Një pjesë e tyre janë qytetare të Kosovës që...

Veliaj në Zall-Herr: PS-ja është partia e fituesve; hallet e Zenit dhe Monës janë vilat miliona euro

Nga Zall-Herri, ku u zhvillua sot mbledhja e Asamblesë së Partisë Socialiste, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, njëherësh drejtues politik i PS...

Formula 1/ Hamilton thyen rekordin e Schumacher, hyn në histori

Luis Hamilton thyen rekordin e Mikeal Schumacher pas fitores në garën e Formula 1 në pistën e Portugalisë. Kjo ishte një fitore e madhe...

Spiropali për Metën: Ta durojmë edhe pak Big Matrapazin, derisa mikro partia t’i bëhet hi

Ministrja Elisa Spiropali ka komentuar presidentin Ilir Meta për nënshtetësitë që ai ka dhënë, që sipas saj janë në shkelje të ligjit. Spiropali e quan...

‘Atlantisi Bullgar’ është më i vjetër sesa piramidat

Arkeologët, që bëjnë kërkime nën ujë në Bullgari, thonë se kanë zbuluar prova të një vendbanimi në grykën e lumit Ropotamo në Detin e...

Lajme të tjera

Web TV