test

Çiftet e horoskopit që zgjasin më shumë në një lidhje dashurie

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sipas astrologëve çiftet e horoskopit që vijojnë si më poshtë, janë çiftet që zgjasin më shumë në një lidhje dashurie.

Demi dhe Peshorja

Të dy janë zjarr dhe pasion i pastër. Demi është energjik dhe Peshorja është plot romancë. Ky çift do të zgjasë shumë, deri në përjetësi nëse askush nuk i pengon. Ata janë një nga çiftet më të pasionuar në zodiak.

Dashi dhe Binjakët

Ky është një çift tjetër i ekuilibruar. Ndërsa Dashi do të orientohet drejt një qëllimi, Binjakët do të ndjekin idetë e veta të çmendura. Nëse Dashi arrin të mbajë nën kontroll Binjakët dhe nëse gjejnë një qëllim të përbashkët, qielli është kufiri i tyre.

Shigjetari dhe Luani

Këto shenja janë bërë për njëri-tjetrin. Secili prej tyre ka një temperament dhe është i pamatur, por të dy priren të favorizojnë pozitivitetin dhe mirësinë. Këto personalitete mund të ushqejnë njëri-tjetrin. Gjërat mund të nxehen midis këtyre dy shenjave të zjarrit, por kjo mund të jetë e mirë, veçanërisht në dhomën e gjumit./Bl.Ba/Fjala.al

Të fundit

Zgjedhjet në universitete/ Qëndresa Qytetare: U evidentuan raste të fotografimt të votës

Qëndresa Qytetare ka reaguar lidhur zgjedhjet në 12 universitete publike në të gjithë vendin të cilat u zhvilluan për...

Kylian Mbappe nuk do të startojë në sfidën ndaj Holandës, francezi vijon rikuperimin

Kylian Mbappé nuk do të startojë sonte, në orën 21:00, në ndeshjen që do të zhvillohet mes Francës dhe Holandës në Kampionatin Evropian. Sulmuesi...

A do të vijë me një parti të re në zgjedhjet e 2025-ës?/ Ja si përgjigjet Lulzim Basha

Pasi humbi vulën e PD-së, në një intervistë televizive Lulzim Basha thotë se grupimi që ai përfaqëson nuk e ka vendosur ende nëse do...

Çfarë kuptimi ka shprehja “kolona e pestë”?

Shprehja "kolona e pestë" u krijua nga frankoisti Emilio Mola për të treguar një organizatë ushtarake klandestine që favorizon një pushtim nga armiku. Kuptimi origjinal...

Reporteri shqiptar bëhet bujë në gazetat e huaja, parashikoi autogolin e Calafiorit

Calafiori dhe parashikimi absurd i gazetarit shqiptar në Spanjë-Itali: "Si ia dolën?" Profecia e pabesueshme e gazetarit për ndeshjen mes Azzurrit dhe “La Rojas”,...

Lajme të tjera

Web TV