Me kë po bashkëjeton? Salianji ‘zbulon’ partneren e tij

113 563 lexime

101,061FansaPëlqeje

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Shiko kush luan”, ku zbuloi se ai nuk jeton vetëm, por bashkëjeton me partneren e tij.

Ai mori pjesë në një nga sfidat e Luanës, sipas së cilës duhet t’i përgjigjej sa më shumë pyetjeve ndërkohë që hapte petë për byrek.

Pyetjet i bënte aktori i Portokallisë, Florian Binaj. Mes pyetjeve të shumta, ishte edhe: “A po bashkëjeton me njeri tani?”

“Pa diskutim që po,” tha Salianji. Ndërsa kur Binaj e pyeti se “Me kë?”, Salianji dha një përgjigje diplomatike “Me byrekun tani”, duke qenë se po hapte petët për byrek.

 

Pa.Va/Fjala.al

Të fundit

Në Angli japin lajmin e shumëpritur: Vaksina e ‘Pfizer’ mbërrin brenda disa orësh

Zv/shefi mjekësor i Anglisë, Jonathan Van-Tam dha lajmin  e mirë se vaksina e Pfizer për COVID-19 mbërrin brenda disa...

Serbët përdhunuan edhe burra, dëshmia ‘rrëqethëse’ e të mbijetuarit (VIDEO)

Tridhjetë e një burra në Kosovë kanë marrë statusin e viktimave të dhunës seksuale që kanë ndodhur gjatë luftës 1998-’99. Shumë të tjerë hezitojnë...

Gjobiten 690 qytetarë për mosmbajtje maske, ndëshkim me nga 5 milion lekë për 2 organizatorë të një tubimi në Dibër

Policia e Shtetit ka vijuar me ndëshkimet e qytetarëve që nuk zbatojnë masat kufizuese Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë, Policia e Shtetit...

Covid-19/ 782 raste të reja dhe 13 viktima në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se janë shënuar 782 raste të reja dhe 13 viktima gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri. Njoftimi i ministrisë: Ministria...

Agjencitë europiane sugjerojnë heqjen e karantinës për udhëtimet deri në 72 orë

Dy agjenci të Bashkimit Evropian kanë sugjeruar se pasagjerët të cilët do të qëndrojnë diku më pak se 72 orë, nuk e kanë të...

Lajme të tjera

Web TV