test

Eleni Foureirën së shpejti do ta shohim në një tjetër format

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

“Shtëpia e famës’’ do të jetë shfaqja e re muzikore e përgatitur nga SKAI.

Në akademinë e muzikës në Greqi do të marrin pjesë këngëtarë aspirues që duan të pushtojnë skenën e artit.

Sipas informacione të para është mësuar se këngëtarja me origjinë shqiptare Eleni Foureira do të marrë rolin e prezantueses , ndërsa gjykatës në shfaqjen e re të muzikës do jenë këngëtarë të njohur grek.

Ata do të vlerësojnë performancën e garuesve dhe publiku do të jetë në gjende të votojë për të mbajtur ose larguar një konkurent, derisa të shpallet fituesi përfundimtar.

 

Të fundit

Shqiptari ngacmon tifozen më ‘hot’ në botë, çfarë s’u pa gjatë ndeshjes Kroaci-Shqipëri

Të gjithë sytë e shqiptarëve ishin në Hamburg një ditë më parë, aty ku Kombëtarja u përball me Kroacinë....

Fiton garën për kreun e ri të NATO, kush është “pëshpëritësi i Trump”

Kryeministri holandez në largim, Mark Rutte, ka fituar garën për t’u bërë kreu i ardhshëm i NATO-s në një moment të rrezikshëm për aleancën...

Panik në Berat/ 7-vjeçari bllokohet brenda në banesë, ndërhyn zjarrfikësja

Një çift bashkëshoshtësh, banues në lagjen “30-Vjetori” në Berat, kanë dalë nga banesa për të bërë pazar, duke lënë në gjumë fëmijën e tyre...

Kylie përlotet nga komentet për pamjen e saj: Dukesh e vjetër

Kylie Jenner është përlotur pas komenteve negative që ka marrë për pamjen e saj. Në episodin e ri të sezonit 5 të “The Kardashians”,...

Dumani e Kraja hetojnë Metën dhe Berishën/ I dërguari i Blinken shkon në SPAK

Koordinatori për Anti-Korrupsionin Global Richard Nephew ishte sot në godinën e SPAK për të parë nga afër në veprim institucionet gjyqësore shqiptare, mes tyre dhe atë...

Lajme të tjera

Web TV