Ellen DeGeneres rrëfen eksperiencën me Covid-19

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Ellen DeGeneres u infektua me koronavirus në muajin Dhjetor. Lajmin e bëri me dije vetë moderatorja, ndërsa zbuloi se në përgjithësi ndihej mirë, por kishte një dhimbje shpine të tmerrshme. Për këtë shkak, iu desh të ndërpriste dhe transmetimin e emisionit të saj.

Ellen iu rikthye ekranit këtë javë ndërsa rrëfeu dhe eksperiencën e saj dhe mënyrën epike se si mori vesh që ishte infektuar me Covid-19. “Po bëhesha gati për emisionin, po vendosja extensions dhe po bëja grimin. Asistenti im hyri dhe më tha se kisha dalë pozitiv për koronavirus.

Pastaj të gjithë ikën prej meje me vrap. Njerëzit me të vërtetë tremben dhe vrapojnë, disa nuk janë kthyer më që nga ajo kohë. U largova menjëherë dhe të gjithë u informuan”, u shpreh Ellen.

Ndjeheni më mirë: Ellen DeGeneres ka detajuar përvojën e saj me covid pasi doli pozitive për virusin potencialisht vdekjeprurës para Krishtlindjeve kur u detyrua të anulonte shfaqjen e saj

Të fundit

Video e turpshme në Lezhë/ Punonjësi i rrugës rreh me sende të forta priftin ortodoks

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në qytetin e Lezhës këtë të hënë. Një punonjës i rrugës së këtij qyteti...

I morën jetën në derë të shtëpisë/ Flet babai i 10-vjeçares: Ishte me gjyshen për dore, shoferi e përplasi dhe iku!

Detaje tronditëse dalin në dritë nga vdekja e 10-vjeçares dje në Tiranë, e cila u përplas nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën...

Aurela Hoxha shtatzënë/ Rrëfen edhe mbi partnerin: Është shumë xheloz për çdo person që më afrohet

Aurela Hoxha është në pritje të fëmijës së saj të parë. Modelja e njohur, e cila prej vitesh është zhvendosur për të jetuar në...

Si asnjëherë më parë/ Messit nuk i mbahen nervat, godet kundërshtarin dhe e plas përtokë (Video)

Atletiko Bilbao tronditi Barcelonën duke i rrëmbyer të dielën mbrëma trofeun e super Kupës së Spanjës. Një ndeshje dramatike, e cila shkoi në shtesë. Koha...

Deklarata bombë: Vaksina anti-covid mund t’i kthejë njerëzit në homoseksualë

Jemi në një periudhë kur vaksina kundër covid-19 po kërkohet nga të gjitha vendet e botës. Mirëpo, një rabin ortodoks  ka shokuar me deklaratën e...

Lajme të tjera

Web TV