E detyruan të konsumonte drogë, 20-vjeçarja përfundon me urgjencë në spital

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Një 20-vjeçare nga Gjakova ka përfunduar në spital, pasi e kishin detyruar të përdorë substanca narkotike.

Mediat kosovare raportojnë se e reja ka pasur gjakderdhje nga hunda në momentin që ka mbërritur në spital.

“Viktima është detyruar që të përdorë substancën e dyshuar narkotike. Ajo ka pasur gjakderdhje nga hunda dhe aktualisht është e hospitalizuar në Spitalin e Gjakovës”,- njofton policia.

Deri në këto momente janë marrë në pyetje dy persona, ndërsa vazhdojnë hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

Të fundit

Beteja për Tiranën, 10 avantazhe dhe disavantazhe në zgjedhjet e 25 prillit

Ekskluzive Vera e re në fuçinë e vjetër Nga Roland Qafoku Kush fiton Tiranën, fiton zgjedhjet. Më 25 prill, beteja brenda...

Zgjedhjet në Kosovë, analistët: Problemet mbeten, pak shpresë për zgjidhje

Lufta me pandeminë, vaksinimi i qytetarëve dhe rimëkëmbja ekonomike po mbizotërojnë fushatën zgjedhore në Kosovë. Pritshmëritë e analistëve politike nga këto zgjedhje janë të...

Koronavirus / Italia i jep dritën jeshile përdorimit të antitrupave monoklonalë

Përdorimi i dy ilaçeve të parashikuara për kushte të caktuara tek pacientët me rrezik të lartë të zhvillimit të sëmundjes. Palù: jam shpëtues jete....

Kurti i përgjigjet kërkesës së Haradinajt: S’kemi nevojë për kurrfarë koalicioni

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka zhvilluar një bashkëbisedim online me qytetarët ku ka pranuar pyetje dhe është përgjigjur.   I pyetur se a do...

Lajme të tjera

Web TV