E dashuruar me biznesmin e dënuar/Marina Fara zyrtarizon lidhjen në Dubai

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kush është partneri që e futi në telashe me policinë vajzën e këngëtares – Marina Fara po shijon historinë e saj të dashurisë me biznesmenin shkodran. Prej pak kohësh çifti ka zyrtarizuar këtë marrëdhënie dhe tashmë nuk i fshihen më syrit të publikut. Ajo dhe Alis, janë duke shijuar disa ditë të nxehta në Dubai. Ka qenë vetë vajza e Eli Farës që ka publikuar foto nga pushimet e tyre. Ashtu si jemi mësuar ta shikojmë, ajo nuk i ka kursyer pozat ‘hot’. Si gjithnjë brunia seksi di sesi të ngrejë temperaturat me pozat seksi edhe në dimër. Por, ndryshe nga herët e tjera, ajo s’i ka kursyer edhe pozat me partnerin. Duket se marrëdhënia mes të dyve është drejt kurorëzimit. Madje çifti ka planifikuar dasmën, e cila do të mbahet sipas traditave, po në Shkodër. Çifti është njohur mes miqve të përbashkët dhe tashmë Marina është prezantuar si “nusja në Shkodër” e familjarëve të Alis. Por kush është djaloshi që ka fituar zemrën e bukuroshes seksi?

 

lis Hysa, vëllai i ish-kampionit të boksit Nelson Hysa, është mes personave të arrestuar nga policia me urdhër të Prokurorisë së Përmetit pasi u kap në përgjimet e dosjes “Mezhgorani”. Lidhja e Alis Hysës me modelen Marina Fara, vajzën e këngëtares Eli Fara, ka bërë që policia të mësyjë edhe në shtëpinë e saj për kontroll. Nga kontrolli në shtëpi, nuk është gjetur asnjë send i paligjshëm. Në përgjimet e bëra nga prokuroria ka dalë se Marina ka pasur kontakte të shpeshta telefonike me njërin nga të ndaluarit, pikërisht Alis Hysën. Mësohet se në përgjime, vajza e këngëtares ka emrin e saj të gjendjes civile, Roxhensa Vangjush Kapurani, ndërkohë pas pagëzimit ajo ka ndryshuar emrin, njëkohësisht ka hequr dorë edhe nga mbiemri i të atit. Bëhet me dije se Marina Fara ka pasur kontakte të shpeshta telefonike me Alis Hysën, madje një rast vajza e këngëtares e ka ndihmuar Hysën edhe t’i largohet policisë. Alis Hysa ka qenë duke u ndjekur nga policia, pasi në makinën me të cilën ai udhëtonte bashkë me një person tjetër, po transportohej një sasi e madhe lënde narkotike. Por, sapo ka vënë re se makina e tyre po ndiqej nga policia, Alis Hysa dhe shoku i tij e kanë braktisur atë dhe janë larguar për disa minuta në këmbë. Në një moment, siç ka dalë në përgjime, Alis Hysa ka marrë në telefon të dashurën e tij, Marinën, e cila e ka marrë me makinën e saj bashkë me shokun dhe i ka larguar nga vendngjarja. Mesa duket, gjithçka është sqaruar nga organet e drejtësisë, dhe tashmë Marina dhe Alisi mund të shijojnë dashurinë e tyre.

Të fundit

Eksperimenti i bujshëm për të kuruar koronavirusin

Për momentin jemi duke përjetuar një luftë të re, por nuk është si ato të mëparshmet, është e ashtuquajtura...

Përsëritet rundi i parë i votimit për president të Kosovës

Në votimin e parë duhet që të paktën 80 deputetë të marrin pjesë në votim. Tre deputetët e LDK-së, Agim Veliu, Avdullah Hoti e Driton...

E jashtëzakonshme/ Gruaja me 2 mitra lind dy çifte binjakësh

Ditën që linda, ishin 24 persona në dhomë, shumica prej tyre studentë mjekësie të magjepsur. Në orën 10.11 të mëngjesit ata panë se vajza...

“Më doli zemra vendit përballë Robert Berishës”, moderatorja shqiptare rrëfen sekretin e saj

Moderatorja seksi, Festa Qoqaj, prej kohësh prezanton një nga emisionet më të suksesshme të showbizit, “Express Rozë”. Javë pas jave, Festa ka pasur të...

Sulmues të armatosur rrëmbejnë priftin dhe tre persona tjerë në kishë gjatë meshës

Persona të armatosur në Haiti kanë marrë peng priftin dhe tre persona tjerë, brenda kishës gjatë meshës që transmetohej drejtpërdrejtë në Facebook. Siç raporton Reuters...

Lajme të tjera

Web TV