Theu rregullat anti-COVID, Rita Ora përjashtohet nga emisioni televiziv në të cilin bënte pjesë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Pasi ka thyer çdo rregull anti-COVID në ditëlindjes e saj në fund të nëntorit dhe pas kërkesave ngulmuese të fansave, këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora është përjashtuar nga spektaklit televiziv “The Masked Singer”, ku ajo ishte pjesë e jurisë.

Pas festës anti-COVID të zhvilluar 2 muaj më parë, Rita Ora është kthyer në një nder personazhet më të sulmuara nga fansat, të cilët prej kohësh kanë kërkuar largimin e saj nga emisioni “The Masked Singer”.

LEXO EDHE:

Organizuan mbledhjen e PD në lokal, gjobiten me 1 milion lekë dy administratorë në Divjakë

Ditëlindja e këngëtares me origjinë shqiptare është festuar më 28 nëntor gjatë një bllokimi kombëtar për shkak të COVID-19, në Britaninë e Madhe.

Ajo pas këtij incidenti ka kërkuar falje publike disa ditë më vonë, por duket sikur fansat e saj ende nuk e kanë falur këngëtaren pët këtë shkelje të papranueshme në këto kohë të vështira.

Rolin e këngëtares në emisionin e famshëm televiziv sipas “zërave” të kohëve të fundit do ta zëvendësojë Artistja, Oti Mabuse.

Të fundit

14 prill 1865/ Komploti, si u vra Presidenti Linkoln

Në 14 prill të vitit 1865, Presidenti amerikan Abraham Linkoln qëllohet me plumb në Teatrin Ford në Uashington, DC....

Premtimet për investime të mëdha dhe monitorimi i pakët i tyre nga publiku

Nga Eduard Gjokutaj   Në fushatën e vitit 2009, vlera e premtimeve për infrastrukturën nga drejtuesi i PD-së llogaritet në 25 miliardë lekë/vit, ndërsa drejtuesi i...

Padia kolektive, një nismë që iu jep zë konsumatorëve

Nga Fatjona Mejdini   Të gjithë jemi përballur me kompani të fuqishme që ofrojnë shërbime telefonike, interneti, bankare dhe shpesh jemi ndjerë të pafuqishëm për të...

Problemet në Kosovë e fushatën në Shqipëri 

Nga Shkëlqim Hysenaj   Kanë kaluar disa javë prej se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti po shpenzon një pjesë të kohës duke u marrë me zgjedhjet...

Çfarë ndodhi që ky popull u doli duarsh?…

Frrok Çupi   23 qershor i vitit 2013, Laç. Një militant i LSI, Gjon Gjoni, u kthye në viktimë të pafajshme. I kishin dhënë një torbë...

Lajme të tjera

Web TV