U gjet pa ndjenja në rrugë, ndahet nga jeta kryetari i PD në Sarandë

113 563 lexime

106,048FansaPëlqeje

Kryetari i Partisë Demokratike të Sarandës, Hariz Mema është ndarë nga jeta si pasojë e një ataku kardiak.

Mema u gjet pa ndjenja ditën e sotme në fshatin Gjashtë të Sarandës, dhe u transportua në spitalin e qytetit në gjendje kome.

Fatkeqësisht Mema ka ndërruar jetë në spital.

Të fundit

Veliaj me ministren Balluku në Kombinat: Do jetë qyteti i ëndrrave

Ministrja e Energjisë dhe Infrastrukturës, Belinda Balluku fushatën e saj për zgjedhjet e 25 Prillit po e zhvillon në...

Ndahet nga jeta kreu i Shoqatës Patriotike “Çamëria”, babai i aktivistit Genc Sejko: Të Zotit jemi e tek ai do kthehemi

Është ndarë nga jeta në moshën 75-vjeçare kreu i Shoqatës Patriotike “Çamëria”, Hektor Sejko. Ai lindi në në Gjirokastër në 18 korrik të vitit...

Nis nga e hëna vaksinimi i +60-vjeçarëve/ Manastirliu: Vijnë 7020 doza Pfizer dhe dozat e tjera të vaksinës kineze

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka dhënë sot lajmin nga Vlora se të hënën do të vijnë në Shqipëri 7020 doza Pfizer dhe pjesa...

Rama ia plas Metës: Lajm i fundit është se do të dekorojë një floktore në Vlorë

Nga Vlora, Kryeministri nuk harroi sot të ironizonte keq Presidentin Metën dhe 'fiksimin' e tij për të dhënë sa më shumë dekorata. "Shpërndan dekorata. Lajm...

Studimi: A është e sigurt ushqyerja me gji për nënat që vaksinohen?

Grupe prindërish në rrjetet sociale kanë qenë të shqetësuar se qumështi i gjirit nga një nënë e sapovaksinuar mund të jetë i rrezikshëm. Nuk...

Lajme të tjera

Web TV